Swiatgwiazd.pl
Barbara Kurdej-Szatan

Jan Bielecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do formy sprzed ciąży. Jak to zrobiła?

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan ponownie została matką. W jednej z nowszych publikacji na Instagramie aktorka pochwaliła się tym, jak wygląda parę miesięcy po porodzie. Gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży - jak wyznała w rozmowie z TVN, zawdzięcza to między innymi rezygnacji ze spożywania niektórych produktów. Duże znaczenie w jej przypadku miało również karmienie syna.

  • W ubiegłym roku Barbara Kurdej-Szatan powitała na świecie drugie dziecko

  • Gwiazda w parę miesięcy wróciła do dawnej sylwetki

  • Aktorka wyjawiła, jak tego dokonała

Barbara Kurdej-Szatan uchodzi dziś za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek, do czego z pewnością przyczynił się udział aktorki w spotach sieci komórkowej oraz praca na planie hitowego serialu TVP „M jak Miłość”. Prywatnie Barbara Kurdej-Szatan realizuje się jako żona i matka; połączyła się węzłem małżeńskim z Rafałem Szatanem w 2011 roku.

Rodzina Barbary Kurdej-Szatan znów się powiększyła

W 2012 roku Barbara Kurdej-Szatan i jej małżonek, Rafał Szatan, powitali na świecie pierworodną córkę. Dziewczynka otrzymała imię Hanna.

Rodzina aktorki powiększyła się ponownie osiem lat później. W sierpniu 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan urodziła syna Henryka. Pierwsze zdjęcie malucha pojawiło się na Instagramie aktorki dopiero we wrześniu. Fani mogli zapoznać się wówczas również z sesją ciążową gwiazdy serialu „M jak Miłość” i jej ukochanego.

Jak wspomniała w dołączonym do zdjęć wpisie aktorka, czas drugiej ciąży był dla niej wyjątkowy. Nowy rozdział w życiu celebrytki dopiero się wówczas jednak zaczynał.

[EMBED-1491]

- To był przepiękny czas... ale przygoda dopiero się zaczyna! - podpisała serię fotografii Barbara Kurdej-Szatan.

Jak aktorce udało się wrócić do formy po porodzie?

Barbara Kurdej-Szatan nie miała problemu z prezentowaniem ciążowej sylwetki w social mediach. Dziś po wyraźnie zaokrąglonym brzuchu nie ma już jednak śladu. Udowadnia to jedna z ostatnich instagramowych publikacji - odziana w sportowy strój aktorka zaprezentowała smukłą figurę.

Fani chętnie komplementowali figurę Barbary Kurdej-Szatan. Wielu zastanawiało się, jak gwiazda zdołała w zaledwie siedem miesięcy po porodzie wrócić do dawnej sylwetki. Dzień Dobry TVN postanowiło skontaktować się z celebrytką i rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie.

Okazuje się, iż w ciągu kilku miesięcy Barbara Kurdej-Szatan rzeczywiście odzyskała wagę sprzed ciąży. Jak wyjawiła aktorka, zawdzięcza to między innymi karmieniu.

- Miałam sporo mleka i mały wszystko ze mnie wyciągał - mówiła w rozmowie z DDTVN.

Na tym jednak nie koniec. Barbara Kurdej-Szatan stara się bowiem zapewniać swojemu ciału odpowiednią dawkę aktywności fizycznej - aktorka ćwiczy i biega, bo sprawia jej to przyjemność. Dodatkowo stara się spożywać mniej produktów obfitujących w mąkę pszenną.

Barbara Kurdej-Szatan zaznaczyła jednak, iż swoje zrobił w tym przypadku również odpowiedni kadr. Jej brzuch, jak sama podkreślała, nie jest idealnie płaski, a skóra na brzuchu nadal jest nieco rozciągnięta.

[EMBED-1796]

[EMBED-1797]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dzień Dobry TVN, Instagram, Wprost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >