Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Beata Kozidrak nie pojawiła się na rozprawie. Ma wytłumaczyć się przed sądem
Kamila Krótka
Kamila Krótka 27.03.2022 12:39

Beata Kozidrak nie pojawiła się na rozprawie. Ma wytłumaczyć się przed sądem

pjimage - 2022-03-27T105756.381
TRICOLORS/East News

Ten rok zdecydowanie nie był dla Beaty Kozidrak łatwy. Piosenkarkę zatrzymano za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, po czym odpowiedziała ona przed sądem. Teraz nie zjawiła się jednak na rozprawie, a powody nieobecności są nieco podejrzane.

Beata Kozidrak we wrześniu 2021 została zatrzymana przez policje po tym, jak przejechała kilkanaście kilometrów "zygzakiem". Jak się okazało, w jej organizmie były 2 promile. Wówczas przewieziono ją na komendę mokotowskiej policji.

Beata Koizdrak nie pojawiła się na rozprawie

Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów postanowił, że Beata Koizdrak będzie wykonywać prace społeczne oraz ma pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Piosenkarka miała także zapłacić grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Sprawa jednak wróciła do sądu, jednak Kozidrak nie pojawiła się w instytucji. Tłumaczyła to obecnością na gali Polish Heritage Night organizowanej przez Marcina Gortata w USA. Impreza została jednak odwołana ze względu na wojnę w Ukrainie. Mimo to, Beata Kozidrak nie przyszła na rozprawę - informuje "Na Żywo".

Jaki był powód?

Jak tłumaczył prawnik Beaty Kozidrak, tym razem powodem nieobecności miały być "inne czynności zawodowe". Czy to zatem oznacza, że wcześniejsze usprawiedliwienie z powodu wydarzenia w USA, było nieprawdziwe?

Wokalistka ma 10 dni na wytłumaczenie się przed sądem, a kolejna rozprawa zaplanowana jest na 4 maja.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Zacznie się już dzisiaj, miliony Polaków zasiądzie przed telewizorami. TVN pokaże to jako pierwszy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].