Swiatgwiazd.pl
M Ogórek EN

Piotr Molecki/East News

Bujna kariera Magdaleny Ogórek. Ile zarabia gwiazda TVP?

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Magdalena Ogórek ma za sobą zawrotną karierę. Kobieta trudniła się wieloma różnymi zawodami. Teraz ma ciepłą posadkę w TVP, gdzie kasuje niemałe pieniądze za prowadzenie programów dziennikarskich.

  • Magdalena Ogórek to była kandydatka na prezydenta

  • Obecnie trudni się dziennikarstwem i pracuje w TVP

  • Wedle jednej z opinii zarabia ok. 40 tysięcy złotych miesięcznie

Nie od dziś wiadomo, że Magdalena Ogórek jest fanką drogich ubrań. Nie sposób spotkać ją bez markowej torebki czy butów z najwyższej półki. Ciuchy od projektantów to bez wątpienia jej konik. Okazuje się, że Magdalena może sobie na to bez problemu pozwolić, bo zarabia w TVP niemałe pieniądze.

Magdalena Ogórek — kariera

Magdalena Ogórek zaczęła piąć się po szczeblach kariery w szeroko pojętych mediach już na studiach, kiedy to próbowała swoich sił jako aktorka. Kobiecie przypadła rola pielęgniarki w popularnym polskim tasiemcu Na dobre i na złe. Widocznie Magdalena była zadowolona z posady, bo grała w nim aż dwanaście lat! Jednak po latach przyznała "Plejadzie", że nie uważa, aby Bóg obdarzył ją talentem aktorskim.

W 2014 roku postanowiła zmienić branżę i właśnie wtedy zaproponowano jej własny program — Atlas Świata — na na antenie TVN24 Biznes i Świat. Rozgłos w świecie poważnych mediów pomógł jej w nadchodzących wyborach prezydenckich, do których wystawiła ją partia SLD.

Kobieta w tym punkcie swojego życia już mogła pochwalić się imponującym CV. Za młodu została Miss Śląska, lecz okazuje się, że reszta jej osiągnięć była mocno... naciągnięta. Magdalena Ogórek nie pracowała w kancelarii prezydenta, jak podawała, w Centrum Informacyjnym Rządu i Biurze Integracji Europejskiej odbywała jedynie krótkie staże, a w Narodowym Banku Polskim jedynie wyszukiwała ciekawostki historyczne w ramach jednorazowego zlecenia. Nic dziwnego, że po takiej kompromitacji udało jej się osiągnąć jedynie 2,38% głosów w wyborach prezydenckich w 2015 roku.

Magdalena Ogórek pożegnała się z SLD i zatrudniła się w tygodniku "Do Rzeczy". W 2016 roku, gdy szefem TVP został Jacek Kurski, otrzymała propozycję nie do odrzucenia.

Wiśniewski Kuszewski EN

Michał Wiśniewski szczerze o posadzie jurora w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

CZYTAJ DALEJ

Magdalena Ogórek i jej zarobki

Okazuje się, że gdy Magdalena poczuła, że może zarabiać dużo więcej, założyła własną firmę, dzięki której każdy zarobek otrzymuje na fakturę. Omija w ten sposób część podatków. Trzeba przyznać, że kobieta cieszy się pokaźną ilością zleceń.

Magdalena Ogórek prowadzi programy Minęła 8, Minęła 9, W tyle wizji i — wspólnie
z Jarosławem Jakimowiczem
W kontrze. Wedle informacji, które przekazał serwis Pomponik, rachunek, jaki wystawia TVP, może sięgać nawet 40 tysięcy złotych miesięcznie!

- Rok temu wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz (…) ujawnił, że na konto byłej kandydatki SLD na urząd Prezydenta RP wpływa rocznie ponad pół miliona złotych – czytamy na portalu.

Warto jednak zaznaczyć, że ze stanowiskiem wicemarszałka nie zgadza się Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP, Jarek Olechowski. Zaprzecza on, jakoby na konto Magdaleny Ogórek miały spływać tak duże pieniądze.

Kobieta bez wątpienia jest wszechstronnie uzdolniona. Mówi o sobie, że jest patriotką, pasjonatką sztuki, publicystką i dr nauk humanistycznych. Przede wszystkim uważa się jednak za historyka, ponieważ takie jest jej wykształcenie kierunkowe.

Swoje talenty kobieta chętnie przelewa na papier, a jej wielbiciele wyczekują jej kolejnej książki. Druga część Listy Wächtera trafi do sprzedaży w grudniu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: PomponikJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >