Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Był, stał i wspierał". Dariusz Pachut na koncercie Dody! To on skradł całe show
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.10.2023 16:06

"Był, stał i wspierał". Dariusz Pachut na koncercie Dody! To on skradł całe show

Dariusz Pachut na koncercie Dody
Dariusz Pachut był na koncercie Dody, fot. KAPiF; YouTube @Nitro Shoty

Czy Doda i Dariusz Pachut jednak są razem? Jeszcze niedawno donosiliśmy, że podróżnik towarzyszył jej podczas koncertu na PGE Narodowym. Teraz najwyraźniej pojawił się na pierwszym koncercie Aquaria Tour. Skradł całe przedstawienie! Jak się zachowywał partner Rabczewskiej?

Doda rozpoczęła trasę Aquaria Tour

Przygotowania do serii koncertów, jakie odbywają się w Warszawie w ramach Aquaria Tour, mogliśmy oglądać w programie Polsatu „Doda. Dream Show”. To bardzo nietypowa trasa koncertowa, bo wszystkie wydarzenia będą odbywać się w stolicy. 7 października odbyło się pierwsze z nich, a w mediach wrze.

Bilety na najbliższe koncerty Dody wyprzedały się błyskawicznie. I to pomimo faktu, że ceny są całkiem wysokie: najtańszy z nich kosztuje 129 złotych, a najdroższy aż 800. Wczoraj w hali produkcyjnej Polsatu rozbrzmiały największe hity z ostatniej płyty Rabczewskiej: „Fake Love”, „Maleodia ta”, „Pewnie już wiesz”, „Girls To Buy”.

Największe emocje wzbudziły jednak nie setlista z koncertu czy też to, w co była ubrana Rabczewska, lecz pojawienie się Dariusza Pachuta. Czy oznacza to, że para jednak jest razem? Poniżej szczegóły.

Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut na gali Fryderyków, fot. KAPiF
Niesłychane sceny na koncercie Dody. Takiego obrotu spraw nikt nie przewidział, nagle pojawiła się ona

Dariusz Pachut na koncertach Dody

Związek Rabczewskiej i Pachuta od samego początku wywoływał wiele emocji. W lipcu tego roku pojawiły się jednak pogłoski o rozstaniu pary. Sami zainteresowani komentowali sytuację dość mętnie, choć z wypowiedzi piosenkarki wynikało, że rzeczywiście nie jest już z Dariuszem.

Co więc podróżnik robi na jej koncertach? Tuż po niedawnym Roztańczony PGE Narodowy okazało się, że Dariusz towarzyszył Rabczewskiej na wydarzeniu. Poinformowaliśmy o tym od razu, publikując zdjęcia z parkingu, na których widać, że para wsiada do jednego samochodu. Teraz w sieci pojawiły się doniesienia, że Pachut obecny był także wczoraj.

Jak zachowywał się na koncercie? Poniżej przeczytacie dokładną relację z tego, co działo się na wydarzeniu Aquaria Tour.

Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut po koncercie Roztańczony PGE Narodowy, fot. KAPiF

Dariusz Pachut towarzyszy Dodzie na Aquaria Tour

Portal Plotek opublikował doniesienia osoby, która była na wczorajszym koncercie. Informator serwisu przekazał, że piosenkarka zrobiła świetny show. Jednak obecni na wydarzeniu fani bardziej byli zajęci kręceniem filmów, niż zabawą i tańcem. Być może jednak wynikło to z faktu, że było kogo filmować: na koncercie obecny był bowiem Dariusz Pachut.

Fajny show, ale ludzie wszyscy z telefonami, nagrywali i jakoś tak mało się bawili i tańczyli. Słabo słychać było Dodę. Największe poruszenie zrobił Pachut. Był, stał i wspierał. Po wyjściu tłumu poszedł z Oliwką [przyjaciółka Dody – przyp. red] do Green Roomu – czytamy relację informatora.

Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut po koncercie Roztańczony PGE Narodowy, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda na koncercie Roztańczony PGE Narodowy, fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Doda.jpg
Doda na koncercie Roztańczony PGE Narodowy, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Doda.jpg
Doda na koncercie Roztańczony PGE Narodowy, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut na gali Fryderyków, fot. KAPiF
Doda.jpg
Doda, fot. KAPiF
FOTOGRAFIA141.jpg
Doda, Aquaria Tour, fot. Polsat
FOTOGRAFIA195.jpg
Doda, Aquaria Tour, fot. Polsat
FOTOGRAFIA29.jpg
Doda, Aquaria Tour, fot. Polsat
FOTOGRAFIA50.jpg
Doda, Aquaria Tour, fot. Polsat

Źródło: Plotek