Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda i Pachut przyłapani RAZEM. Mamy najbardziej sensacyjne ZDJĘCIA roku
Anna Lipska
Anna Lipska 30.09.2023 23:10

Doda i Pachut przyłapani RAZEM. Mamy najbardziej sensacyjne ZDJĘCIA roku

Doda i Pachut razem na Roztańczony PGE Narodowy?
Doda, Roztańczony PGE Narodowy, fot. KAPIF

Jak wyglądała Doda na Roztańczony PGE Narodowy 2023? Gwiazda jak zawsze postawiła na odważną stylizację, która wyeksponowała atuty jej figury. A co z fryzurą? Poszalała. Jednak najbardziej zaskakuje to, że najwyraźniej wcale nie rozstała się z Dariuszem Pachutem! Zobaczcie te zdjęcia!

Roztańczony PGE Narodowy 2023. Gwiazdy na koncercie

W sobotę 30 września na PGE Narodowym odbyła się największa impreza taneczna w Polsce. Na scenie wystąpią popularni polscy artyści: Skolim, Boys, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Top Girls, Łobuzy, Playboys, Defis i Miły Pan, Edyta Górniak, Viki Gabor, Blanka, Maryla Rodowicz, Mezo i Liber, a także Cleo. 

Wśród gwiazd wieczoru nie zabrakło i Dody. Jak zaprezentowała się wokalistka?

Edyta Górniak dostała prezent na ściance! Takiego czegoś nie mogła się spodziewać. Mamy zdjęcia

Doda i jej kreacje sceniczne

Doda to jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Głos, osobowość, charakter, uroda i świetna sylwetka spowodowały, że od lat jest w czołówce jeśli chodzi o popularność. 

Każde show Dody na scenie jest przemyślane i dopracowane w każdym calu. Jeśli chodzi o jej wizerunek sceniczny, to zdecydowanie stawia na odważne rozwiązania, które pokazują sporo ciała, a że figurę Rabczewska ma doskonałą, może sobie pozwalać na wiele.

KAPIF_1000pix_K1086034F.jpg
Doda, fot. KAPIF

Jak wyglądała Doda na Roztańczony PGE Narodowy 2023?

Podczas sobotniego koncertu na PGE Narodowym Doda pojawiła się w długich, srebrnych, brokatowych kozakach, a także błękitnego kompletu, na który składała się kusa spódniczka i top eksponujący dekolt.

Ciekawie prezentowała się też fryzura Rabczewskiej. Tworzyły ją zaplecione w warkoczyki i upięte włosy. Wyglądała świetnie. Tylko pozazdrościć jej dziewczęcego looku. 

KAPIF_1000pix_K1108237F.jpg
Doda, Roztańczony PGE Narodowy 2023, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1108238F.jpg
Doda, Roztańczony PGE Narodowy 2023, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1108196F.jpg
Doda, Roztańczony PGE Narodowy 2023, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1108197F.jpg
Doda, Roztańczony PGE Narodowy 2023, fot. KAPIF

Doda jednak nie zerwała z Dariuszem Pachutem?

Najbardziej jednak wszystkich zaskoczyło widok, jaki uwiecznili fotoreporterzy… Wszak od dłuższego już czasu polski show-biznes rozgrzewa temat rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Byli i tacy, którzy nie chcieli uwierzyć, że wokalistka i sportowiec już nie są razem, mimo  przesyłanych przez Rabczewską wydawałoby się jasnych sygnałów.

Tymczasem koncert na PGE Narodowym i Dariusz Pachut w tym samym aucie co Doda! Czyżby rzeczywiście rozstanie było tylko zagraniem marketingowym przed wielką trasą wokalistki? A może po prostu stwierdzili, że nie mogą bez siebie żyć? Poniżej zdjęcia.

KAPIF_oryginal_K1108389F.jpg
Doda i Dariusz Pachut w jednym aucie, fot. KAPIF
unnamed (3).jpg
Doda i Dariusz Pachut w jednym aucie, fot. KAPIF
Co się z nią dzieje? Doda niknie w oczach, fani są przerażeni
doda
Doda może śmiało powiedzieć, że rok 2018 jest dla niej przełomem w karierze. Artystka skupiła się na koncertowaniu, wystąpiła w hitowym filmie akcji i co dla niej najważniejsze, wyszła za mąż za Emila Stępnia. Problemy z prawem jak widać nie przeszkadzają jej w rozwoju kariery. Fani piosenkarki jednak zauważyli coś niepokojącego w jej wyglądzie i martwią się o nią. Dorota Doda Rabczewska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia i jednocześnie wywołująca najgłośniejsze skandale w polskim showbiznesie. Wystarczy tu przypomnieć choćby początki jej kariery i skandal związany z uprawianiem przez nią seksu w toalecie, gdy była uczestniczką jednego z reality show. Na przestrzeni lat nie zwalniała z szokowaniem i wywoływaniem skandali – nie tak dawno temu pobiła na imprezie „Niegrzeczni” Agnieszkę Woźniak-Starak-Szulim, za co musiała odpowiadać przed sądem. Natomiast w ostatnich tygodniach o piosenkarce jest głośno głównie za sprawą zarzutów jakie postawiono jej mężowi ws. rzekomych wymuszeń.
Czytaj dalej
Co za widok! Doda zapozowała ze swoimi rodzicami, fani porównali jej tatę do znanego aktora, podobny?
Doda z rodzicami
Doda cieszy się dużą popularnością, a jej fani z przyjemnością oglądają ją nie tylko na scenie, ale także śledzą jej media społecznościowe, gdzie dzieli się zarówno zawodowym, jak i prywatnym życiem. Choć częstym bywalcem jej profilu jest jej partner, Dariusz Pachut, ostatnio wokalistka pokazała swoich rodziców. Fani zauważyli podobieństwo jej taty do pewnego znanego aktora. 
Czytaj dalej