Swiatgwiazd.pl
Była Tomasza Kammela

TRICOLORS/East News

Była partnerka Tomasza Kammela schudła wiele kilogramów. Przyznała, co miało na to największy wpływ

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Była Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda, przeszła sporą metamorfozę. Bizneswoman zrzuciła zbędne kilogramy. Niezwykle pomocne okazały się zasady, jakich postanowiła się trzymać. Dotyczyły przede wszystkim jadłospisu; Katarzyna Niezgoda zrezygnowała z wielu niekoniecznie sprzyjających zdrowiu posiłków.

  • Katarzyna Niezgoda była partnerką Tomasza Kammela przez dekadę

  • Bizneswoman przeszła bardzo dużą metamorfozę

  • Na nieco mniejszą zmianę zdecydował się ostatnio także prezenter

Obecnie Katarzyna Niezgoda ma status byłej Tomasza Kammela. To właśnie pojawianie się u boku ex-partnera na ściankach przyniosło kobiecie ogólnopolską rozpoznawalność. Przez lata, gdy Katarzyna Niezgoda częściej występowała publicznie, musiała mierzyć się z licznymi kąśliwymi uwagami.

Była Tomasza Kammela zmieniła się nie do poznania

Tomasz Kammel i jego była wybranka tworzyli związek przez dekadę. Ich relacja rozpadła się w 2015 roku. Kobieta, która wcześniej często towarzyszyła ex-partnerowi podczas imprez show-biznesowych, prężnie działa zawodowo jako bizneswoman.

Katarzyna Niezgoda spotykała się jednak z wieloma przykrymi komentarzami. Dotyczyły głównie wyglądu bizneswoman, a w szczególności jej wagi. Właściwy moment na zmiany w przypadku byłej Tomasza Kammela nadszedł dopiero po latach.

Jak Katarzyna Niezgoda wyznała w jednym z wywiadów, początek rewolucji nastąpił w momencie, gdy ważyła 120 kilogramów. Bodźcem do zmian była przyjaciółka bizneswoman. Bliska osoba namówiła byłą Tomasza Kammela, by zawalczyła o siebie.

Maryla Rodowicz

Mąż Maryli Rodowicz wyżalił się na gwiazdę, która przeciąga sprawę rozwodową. Sytuacja nie jest przyjemna

CZYTAJ DALEJ

- Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić. A ja byłam zajęta wówczas całym światem i pracą - relacjonowała bizneswoman.

Katarzyna Niezgoda zaczęła działać. Wprowadziła wiele istotnych zmian w diecie; dodatkowo postanowiła zapanować nad swoimi niekorzystnymi dla zdrowia przyzwyczajeniami. Zrezygnowała ze spożywania takich składników jak mięso, słone przekąski (chipsy, paluszki) i słodycze.

Bizneswoman wymyśliła również swój własny sposób na niekoniecznie sprzyjające gubieniu kilogramów podjadanie. Gdy korci ją smakowicie wyglądająca przekąska, Katarzyna Niezgoda stara się szybko odciągnąć swoją uwagę od jedzenia.

- Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne - mówiła bizneswoman.

Tomasz Kammel pochwalił się nowym tatuażem

Niedawno były partner Katarzyny Niezgody również zdecydował się zmienić coś w swoim życiu. Prezenter powiększył kolekcję tatuaży, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Na nadgarstku Tomasza Kammela pojawił się drugi trwały malunek. Jak wyjaśnił dziennikarz, tatuaż ma symboliczne znaczenie (więcej >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >