Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Zrobiło się niezręcznie po tym, co Edyta Górniak powiedziała Rafałowi Brzozowskiemu. Okoliczności nie sprzyjały sytuacji
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.11.2023 19:24

TYLKO U NAS: Zrobiło się niezręcznie po tym, co Edyta Górniak powiedziała Rafałowi Brzozowskiemu. Okoliczności nie sprzyjały sytuacji

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski, fot. KAPIF

Edyta Górniak zadzwoniła do Rafała Brzozowskiego i zrobiło się jej niezręcznie po tym, co mu powiedziała. Jak zachował się wokalista? O szczegółach piosenkarka opowiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Mężczyźni Edyty Górniak

Edyta Górniak w przeszłości łączona była z wieloma mężczyznami. W kuluarach mówiło się o jej relacjach z Piotrem Kraśko, Dariuszem Kordkiem czy Robertem Janowskim. Oficjalnie gwiazda potwierdziła związki m.in. z Mateuszem Zalewskim, Robertem Kozyrą i Piotrem Schrammem. Przez 5 lat – do 2010 roku – była żoną Dariusza Krupy.

Od niedawna gwiazda łączona jest z Rafałem Brzozowskim. Gwiazdy zaprzyjaźniły się w 2021 roku, gdy wokalista przed wyjazdem na Eurowizję w Rotterdamie odwiedził piosenkarkę w jej domu w górach. Błyskawicznie nawiązali ze sobą bardzo dobry kontakt, który odświeżyli niedawno, bo we wrześniu, na planie programu “Rytmy Dwójki”.

Czy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski są parą?

“Na żywo” spekulowało, że Rafał i Edyta mają się ku sobie. Przypisywano im romans, co sama Górniak zdementowała w rozmowie ze Światem Gwiazd. Zapytana o relację z Brzozowskim powiedziała:

Jestem zakochaną w życiu, zdeklarowaną singielką. Z wyboru. Naprawdę, gdybym nie chciała być singielką, to bym nie była – skomentowała z uśmiechem.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski, fot. Instagram
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski w maju 2021, fot. IG

Teraz udało się nam porozmawiać z piosenkarką za kulisami jej świątecznego koncertu dla TVP. Wróciliśmy na chwilę do ostatnich doniesień.

Edyta Górniak zadzwoniła do Rafała Brzozowskiego. Zrobiło się niezręcznie

Piosenkarka otwarcie jeszcze raz przyznała, że z prowadzącym “Jaka to melodia?” nie jest w związku:

Faktycznie bardzo się lubimy. Nie często się spotykamy, bo nie zawsze czas na to pozwala, ale często za kulisami się spotykamy, bo jesteśmy w wielu projektach. Zawsze mamy mnóstwo tematów. Rafał jest bardzo pomocną osobą. Jest szalony – powiedziała Światu Gwiazd artystka.

W dalszej części rozmowy Edyta opowiedziała o sytuacji z lutego, gdy zadzwoniła do Rafała z pytaniem o sprawy zawodowe. Zrobiło się jej niezręcznie, bo dowiedziała się, że ten przebywa w szpitalu, gdzie leży pod kroplówką:

Kiedyś była taka sytuacja, że zadzwoniłam do Rafała z jakąś naprawdę pierdołą. On jest zawsze chętny do pomocy. I mówi mi: “Słuchaj Edytko, ja ci chętnie pomogę, tylko pozwól, że na jutro dam ci tę odpowiedź, bo jestem w szpitalu, po operacji, ale na jutro ci to przygotuję". Ja mówię: ”Rafał, ale jak ty jesteś po operacji świeżo, obolały, to ja cię przepraszam. Nic nie wiedziałam. Zignoruj moją prośbę". A on: “Nie, nie Edytko. Daj mi czas to jutra” – przyznała artystka.

Gwiazda nie może wyjść z podziwu nad tym, jak życzliwym człowiekiem jest Rafał:

To jest taki człowiek, że leży z kroplówkami, jak ja dzwonię, to on odbiera. Jest taki kochany. A poza tym jest osobą absolutnie bezkonfliktową, co jest bardzo rzadkie w show-biznesie. Nie zazdrosną. Jest bardzo pracowity, uśmiechnięty zawsze – zachwalała Brzozowskiego Górniak.

Cała rozmowa z Edytą poniżej.

Edyta Górniak (3).png
Edyta Górniak, fot. KAPIF
Edyta Górniak (5).png
Edyta Górniak, fot. KAPIF
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski, fot. KAPIF