Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się dzieje z córką Agnieszki Kotlarskiej? Mąż zamordowanej miss: "Nigdy nie będziemy normalnie żyli"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 21.12.2022 11:27

Co się dzieje z córką Agnieszki Kotlarskiej? Mąż zamordowanej miss: "Nigdy nie będziemy normalnie żyli"

Agnieszka Kotlarska
fot. kadr z relacji konkursu Miss International, 1991 r.

Agnieszka Kotlarska miała szansę na wielką karierę i prowadzenie szczęśliwego życia rodzinnego. Psychofan dopuścił się jednak najbrutalniejszej zbrodni, przez którą życie rodziny modelki zmieniło się w koszmar. Kim jest córka Agnieszki Kotlarskiej i co teraz się z nią dzieje?

Zabójstwo Agnieszki Kotlarskiej budzi skrajne emocje do dziś. Brutalne morderstwo, kamienna twarz oprawcy i jego mrożące krew w żyłach wypowiedzi sprawiły, że członkowie rodziny modelki nie mogą czuć się bezpieczni do dziś.

Córka Agnieszki Kotlarskiej "nie istnieje"

Agnieszka Kotlarska była pierwszą w historii modelką z Polski, której udało się zdobyć tytuł Miss International. Przed sobą miała całe życie i wielką karierę. Jej potencjał widziany był również poza granicami naszego kraju. Sielankę przerwał Jerzy Lisiewski, morderca i psychofan Agnieszki, który z zimną krwią zabił swoją idolkę.

[...] Podobno zwierzał się współwięźniom, że jego marzeniem jest dokończenie dzieła, czyli zabicie mnie i mojej córki - mówił Onetowi wdowiec po Kotlarskiej.

Do zbrodni doszło 27 sierpnia 1996 roku we Wrocławiu. Agnieszka miała wówczas 24 lata. Była żoną i szczęśliwą matką 2,5-letniej córeczki. Dziś córka Agnieszki Kotlarskiej ma 28 lat. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Okazuje się, że na próżno szukać informacji na jej temat. Zabójstwo Agnieszki sprawiło, że jej rodzina drży o swoje bezpieczeństwo. Nie pokazują się w mediach, chronią prywatności i nikt nie wie, kim są.

My nigdy nie będziemy normalnie żyli, mam oczy wkoło głowy, a moja córka "nie istnieje". Tu, gdzie żyjemy nikt nie wie kim ona jest, [...] nie pokazujemy się w mediach, więc nikt nie wie, jak ona wygląda. Bezpieczeństwo jest najważniejszewyznał kiedyś mąż zabitej modelki w rozmowie z Onetem.

Co wydarzyło się 27 sierpnia 1996 roku?

Jerzy Lisiewski był oczarowany urodą Agnieszki Kotlarskiej. Szybko dowiedział się gdzie mieszka, którędy spaceruje i zabiegał o kontakt. Liczne odrzucenia ze strony kobiety na nic się zdały. Wręcz przeciwnie napędzały go do dalszego działania.

27 sierpnia Jerzy stanął przed samochodem, w którym znajdowała się Agnieszka wraz z mężem i córką. Mężczyzna nie chciał odpuścić i cierpliwie wyczekiwał kontaktu z modelką. Jej mąż ostatecznie zdecydował się wyjść z auta i przepędzić nachalnego fana, jednak ten ugodził go nożem w udo.

Agnieszka wyszła z samochodu, by pomóc swojego mężowi. Wówczas została czterokrotnie ugodzona nożem. Zmarła w wyniku poniesionych ran.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kotlarska
Agnieszka Kotlarska, fot. Marek Grotowski, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Przyjaciółka przekazała nowe informacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: onet.pl