Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Przyjaciółka przekazała nowe informacje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.12.2022 19:10

Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Przyjaciółka przekazała nowe informacje

Katarzyna Grochola
fot. KAPiF

Kilka dni temu media zawrzały od informacji na temat stanu zdrowia Katarzyny Grocholi. Początkowo jej córka zamieściła tajemniczy felieton o chorobie matki, a teraz przyjaciółka potwierdza jej pobyt w szpitalu.

Po obszernym felietonie Doroty Szelągowskiej media rozpisywały się na temat poważnej choroby opisywanej przez dekoratorkę wnętrz. Choć sama pisarka do tej pory nie odniosła się do medialnych doniesień, pojawiają się kolejne szczegóły w sprawie.

Przyjaciółka Katarzyny Grocholi potwierdza jej pobyt w szpitalu

Media ze szczególną uwagą obserwowały media społecznościowe pisarki, gdzie od momentu pojawienia się tekstu jej córki nie pojawiły się, żadne informacje nawiązujące do tej sprawy. Przyjaciółka artystki, Dorota Goldpoint, wyjawiła niedawno nowe szczegóły na temat jej stanu zdrowia.

Projektantka podczas medialnego eventu w rozmowie z dziennikarzami ujawniła, że Katarzyna Grochola faktycznie znajduje się w szpitalu. Co więcej, usłyszała już diagnozę, która nie napawa ją i bliskich pisarki optymizmem.

Kasia Grochola niestety jest w szpitalu. Nie mogła dzisiaj z nami być. Jest smutna diagnoza. W tej chwili są prowadzone badania, tak, jak to w przypadkach chorób terminalnych. Po prostu czekamy. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy tę informację — wyznała.

Bliscy wierzą w odzyskanie sił przez Katarzynę Grochole

Media na razie posiłkują się informacjami od osób z bliskiego kręgu pisarki z powodu braku aktywności w internecie samej zainteresowanej. Dorota Goldpoint ma jednak nadzieję, że jej przyjaciółka wyjdzie z opresji.

Nie można się poddawać. Tak naprawdę życie jest w naszych sercach i naszym umyśle. Kochając życie, będziemy o to życie i zdrowie walczyć. Trzymam ogromnie kciuki za Kasię, dzwonię do niej, wzmacniam ją. Wiem, że sobie poradzi mówiła stanowczo.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola, XI edycja gali Wielcy Małym, fot. KAPiF
Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola, Wernisaż Marcina Osiowskiego, fot. KAPiF
Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola, Festiwal Gwiazd Międzyzdroje, 2016/06/29, KAPiF

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Agnieszka Kotlarska osierociła dwoje dzieci, w pomoc zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska. Na co zmarła aktorka?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek