Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się dzieje z małżeństwem Małgorzaty Kożuchowskiej? Wielkie marzenie spełnione z dala od ukochanego
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 13.12.2022 22:23

Co się dzieje z małżeństwem Małgorzaty Kożuchowskiej? Wielkie marzenie spełnione z dala od ukochanego

Małgorzata Kożuchowska z mężem
fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska od 2008 roku jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Para ostatni raz widziana była razem na salonach 10 lat temu. Aktorka na wydarzeniach medialnych pojawia się sama, natomiast wakacje spędza wspólnie z całą rodziną. W ostatnim czasie gwiazda wybrała się na Malediwy, jednak jak donosi jeden z tygodników, była tam bez męża.

Małgosia jest jedną z gwiazd, które chronią swoje życie prywatne. Aktorka do tej pory nie pokazała twarzy swojego syna, a także nie prezentuje się na wydarzeniach medialnych z mężem. Nieoczekiwanie media poinformowały o niepokojących wieściach związanych z małżeństwem gwiazdy.

Co się dzieje z małżeństwem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowskie nieprzerwanie od lat prężnie rozwija swoją karierę aktorską. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych artystek, która nie spoczywa na laurach. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie sprawdziła się również w roli wiceproducentki filmu. Mowa o produkcji "Zołza", w której zagrała główną rolę.

Pełen sukcesów i radości wydawał się również związek Małgorzaty. Przypomnimy, że 30 sierpnia 2008 w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie Kożuchowska pobrała się z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. 4 lata po ślubie para powitała na świecie syna, któremu dali na imię Franciszek.

Dekadę temu Małgorzata po raz ostatni pokazała się publicznie ze swoim mężem. Wówczas Bartłomiej zdecydował się zrezygnować z dziennikarstwa i rozpoczął nową drogę. Od tamtego czasu nie widziano ich razem, a aktorka stroni od tematów prywatnych.

Małgorzata Kożuchowska wyjechała na wakacje bez męża?

W ostatnim czasie fani Małgorzaty Kożuchowskiej mogli dostrzec w mediach społecznościowych aktorki liczne zdjęcia wykonane na rajskich wczasach na Malediwach. I tym razem na próżno było oczekiwać, że aktorka pojawi się u boku swojego ukochanego.

Niespodziewanie w mediach pojawiła się informacja, że na Malediwy Małgorzata wybrała się sama, co było dużym zaskoczeniem, ponieważ urlopy zawsze spędzali razem. O wszystkim poinformował magazyn "Dobry Tydzień", który przekazał, że Bartłomiej ma obecnie dużo pracy i nie znalazł czasu na wspólny wyjazd z żoną.

Bartłomiej ma ostatnio dużo pracy, bo w wakacje założył nową spółkę zajmującą się bezpieczeństwem. Bierze udział w wielu wymagających zaangażowania projektach. Małgorzata stara się to zrozumieć, ale choć Malediwy były jej wielkim marzeniem, trudno jej było cieszyć się rajskimi wyspami, siedząc samotnie na leżaku i patrząc na szczęście pary wokół — poinformowano w "Dobrym Tygodniu"

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska z mężem
Małgorzata Kożuchowska z mężem, TeleKamery 2006fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska z mężem
Małgorzata Kożuchowska z mężem, Peroni Fashion Evening, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska z mężem
Małgorzata Kożuchowska z mężem, premiera sztuki Tartuffe, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, Paszporty Polityki 2017, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, Premiera ebooka Doroty Kośmickiej - Zawód Producentka, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Magdalena Stępień: "Proszę o modlitwę, bo ostatnio brak mi sił"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Dobry Tydzień