Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Borysa Szyca o jego alkoholizmie. "Mama mnie chroniła". Tak wyglądało jej dzieciństwo
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2023 12:42

Córka Borysa Szyca o jego alkoholizmie. "Mama mnie chroniła". Tak wyglądało jej dzieciństwo

Córka Borysa Szyca opowiedziała o alkoholizmie ojca, fot. KAPiF; AKPA
Córka Borysa Szyca opowiedziała o alkoholizmie ojca, fot. KAPiF; AKPA

Sonia Szyc zagrała w filmie razem ze swoim ojcem, Borysem Szycem. W najnowszym wywiadzie aktorka otworzyła się na temat alkoholizmu gwiazdora oraz opowiedziała, jak na przestrzeni lat zmieniały się jej relacje z tatą.

Sonia Szyc na ekranie z Borysem Szycem

Już wkrótce publiczność w całej Polsce będzie mogła podziwiać na ekranie połączenie talentu ojca i córki. Borys Szyc i jego córka Sonia Szyc wystąpili w filmie “Miało cię nie być”, który pojawi się w kinach w październiku.

Aktorka jest owocem miłości gwiazdy “Wojny polsko-ruskiej” i Anny Barei. Rodzice rozstali się, gdy miała zaledwie roczek. W wywiadzie dla “Wysokich obcasów” artystka opowiedziała o niełatwej relacji ze swoim ojcem.

Sonia Szyc (5).png
Sonia Szyc otworzyła się na temat relacji z ojcem, fot. AKPA
Borys Szyc z żoną na evencie. To, co zrobili na ściance, odbije się szerokim echem w mediach Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Sonia Szyc opowiada o ojcu

Myślę, że nigdy wcześniej nie było między nami lepiej niż teraz. Jeszcze nie jesteśmy na poziomie wspaniałej, perfekcyjnej relacji, ale naprawdę nie wiem, kiedy miałam z nim taki przelot jak obecnie - opowiadała w rozmowie z “Wysokimi Obcasami” Sonia Szyc.

W istocie, kontakty między Borysem Szycem i jego córką nie zawsze były wzorowe. Choć aktor od ośmiu lat pozostaje trzeźwy, nie ukrywa, że zmagał się z alkoholizmem. Dramatem gwiazdora przez długi czas musiała żyć również jego potomkini.

Sonia Szyc (1).png
Borys Szyc i Sonia Szyc, fot. AKPA

Sonia Szyc o alkoholizmie Borysa Szyca

Obecnie Sonia i Borys mają fantastyczną relację. Jednak kilka lat nie było łatwych. Wszystko ze względu na nałóg aktora. 

Wielu rzeczy nie pamiętam, bo byłam wtedy dość mała. Wydaje mi się, że mama mnie ochroniła. Była buforem, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Może jest to jakiś rodzaj wyparcia, ale staram się nie wracać do tego myślami. Tata rzucił alkohol, przeszedł terapię, poukładał sobie też różne inne kwestie - opowiadała aktorka.

Dziś Sonia Szyc i jej ojciec pracują nad swoją relacją, a do jej poprawy przyczyniła się z pewnością wspólna przygoda na planie filmowym. Choć aktorka nie zawsze widziała się w zawodzie uprawianym przez ojca, już wkrótce będziemy mogli przekonać się na własne oczy, czy odziedziczyła po nim talent.

Borys Szyc.png
Borys Szyc, fot. AKPA
Sonia Szyc (3).png
Borys Szyc i Sonia Szyc, fot. AKPA
Sonia Szyc (4).png
Sonia Szyc, fot. AKPA

Źródło: “Wysokie Obcasy”