Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ksiądz się nieźle zdziwił na widok święconki Dody i Pachuta. Oni naprawdę TO włożyli! "Nie żartuję"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.03.2024 14:31

Ksiądz się nieźle zdziwił na widok święconki Dody i Pachuta. Oni naprawdę TO włożyli! "Nie żartuję"

Doda i Dariusz Pachut pokazali koszyczki na Wielkanoc 2024
Doda i Dariusz Pachut pokazali koszyczki na Wielkanoc 2024

Wielkanoc 2024 u Dody i Dariusza Pachuta zaczęła się z przytupem. Para pokazała święconki, a fani przecierają oczy ze zdumienia. Ksiądz musiał się nieźle zdziwić, gdy zobaczył, co oni powkładali do koszyczka.

Historia związku Dody i Dariusza Pachuta

Historia miłości Dody i Dariusza Pachuta mogłaby posłużyć za inspirację do napisania serialowego hitu. W wakacje ubiegłego roku para rozstała się, ale na szczęście ostatecznie ich kryzys nie trwał długo. Po tym, jak wrócili do siebie, miesiącami nie pokazywali się razem. Przełom nastąpił na Fryderykach.

Do Gliwic Doda zabrała całą swoją świtę. Towarzyszyła jej ceniona menadżerka – Monika Kordowicz, pożądany przez gwiazdy fryzjer – Damian Koba, i przede wszystkim ukochany. Dariusz nieśmiało wyłonił się z garderoby, gdy jego ukochana wchodziła na scenę, by zdominować ją po nudnych występach kolegów z branży.

Doda pokazała kto jest królową estrady. Najpierw zaśpiewała ze Smolastym hit “Nim zajdzie słońce”, a później wykonała solo swój ostatni przebój “Mama”. W skąpym stroju podkreślającym jej wysportowaną sylwetkę, oświetlona laserami, wyglądała zjawiskowo.

Fryderyki 2024. Doda z Pachutem zrobiła lepsze show niż ze Smolastym. Paparazzi przyłapali ich za kulisami. HOT zdjęcia Wielkanoc 2024. Gwiazdy chwalą się święconkami. Nie wszystkie postawiły na tradycyjny koszyczek [DUŻO ZDJĘĆ]

Doda i Dariusz Pachut zaskoczyli na Wielkanoc 2024

Gdy Doda śpiewała, Dariusz Pachut za kulisami zajmował się jej psem. Nosił go na rękach i cierpliwie czekał, aż piosenkarka wróci do swojego pokoju. Zdjęcia pary wywołały szał, bo w końcu wszystko stało się oficjalnie jasne – ich miłość wciąż kwitnie i nic nie zapowiada, by miało się w tej kwestii zmienić. Pojawiły się nawet spekulacje, jakoby duet był już po zaręczynach.

Doda i Pachut nie przestają dostarczać mediom atrakcyjnych tematów, a fanom emocji. Jak nie wspólne wyjście, to luksusowe wakacje. Co zrobili tym razem? Furorę w sieci zrobiły ich wielkanocne koszyczki. Para wyłamała się i zamiast tradycyjnego wkładu, czyli kiełbasy, boczku, chrzanu i chleba, włożyła do środka coś, co musiało nieźle zdziwić księdza święcącego pokarmy.

Co Doda i Dariusz Pachut włożyli do święconki na Wielkanoc 2024?

Pierwsza koszyczkiem pochwaliła się Doda. Co się w nim znalazło? Reedycja płyty “Aquaria”, suplementy sygnowane jej pseudonimem oraz perfumy. 

Wesołych świąt kochani. Oto moja tegoroczna święconka. NIE. Nie żartuję. Koszyk ostatnich lat pracy, pasji, miłości, wiary w siebie i zaangażowania. Proszę mocno poświęcić – napisała gwiazda.

Pomysł swojej wybranki splagiatował Dariusz. Na Instagramie Pachuta pojawiły się dwa zdjęcia z koszyczkiem. Na pierwszym on, trzymający święconkę, a na drugim zbliżenie na jej zawartość. Ukochany Dody kiełbasę wymienił na różnorakie suplementy, którym zawdzięcza swoją atletyczną sylwetkę.

Wesołych świąt obżarciuchy! Przyznać się, kto zamierza ruszyć tyłek w tą świąteczną wiosnę? – zagaił fanów.

To kolejny dowód na to, że z Dodą i Dariuszem Pachutem nie można się nudzić. Myślicie, że jutro na śniadaniu zamiast jajeczkiem podzielą się swoimi “smakołykami” na bycie fit?

Wielkanoc 2024: Doda ze święconką
Wielkanoc 2024: święconka Dody
Doda ze święconką
Doda ze święconką
Wielkanoc 2024: Dariusz Pachut ze święconką
Wielkanoc 2024: Doda ze święconką
Wielkanoc 2024: Dariusz Pachut ze święconką
Wielkanoc 2024: święconka Dariusza Pachuta
Doda i Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut i Doda, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Dariusz Pachut i Doda, fot. KAPIF
Doda, Fryderyki 2024, Rihanna, nowy wpis Rabczewskiej
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF