Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jedno spojrzenie Dody i wszystko jasne. Tak potraktowała Dariusza Pachuta
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 27.10.2023 17:11

Jedno spojrzenie Dody i wszystko jasne. Tak potraktowała Dariusza Pachuta

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Doda i Dariusz Pachut nie przestają dostarczać emocji w mediach. Ostatnio zostali sfotografowani. Jedno spojrzenie piosenkarki na sportowca mówi więcej niż tysiąc słów.

Kryzys w związku Dody i Dariusza Pachuta

Nic nie wskazywało na to, że uczucie Dody i Dariusza Pachuta wypali się w tegoroczne wakacje. Para od miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Publikowali wspólne zdjęcia i relacje z romantycznych wypadów. Doda z całych sił dopingowała ukochanego, gdy ten ruszył zdobyć wodospad Yumbilla w Peru.

Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu gwiazdy i sportowca. Poniekąd potwierdzeniem tych rewelacji były usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani nie zabrali jednak głosu w sprawie, ale to, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie. Sympatycy Dody zaczęli wytykać mu, że złamał serce ich idolce:

  • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować. 
  • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. 
  • Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie. 
  • Kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info. 
  • A Doda cierpi! Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.
Dariusz Pachut (1).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Film z drugiego końca Europy potwierdza, że Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie! Niebywałe, co odkryli fani Tylko u nas: Zapytaliśmy Dorotę Gardias o wsparcie dla Dody. Oto jej reakcja

Kulisy rozstania Dody i Dariusza Pachuta

Światu gwiazd udało się dowiedzieć, kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Według naszego informatora para zakończyła swój związek za kulisami show TVP “Roztańczona Polska”. 

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu – mówiło nasze źródło. 

Niektórzy sugerowali, że Doda i Pachut rozstali się tylko na potrzeby promocji “Dream Show”. Wątpliwości te gwiazda rozwiała w oświadczeniu do mediów, które wydała w dniu prezentacji jesiennej ramówki Polsatu – 3 sierpnia. 

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń, za który serdecznie dziękuję, i na który wszyscy czekacie, dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. 

Program Dody nagrywano w okresie, w którym znów została singielką. W jednym z odcinków poruszono temat jej złamanego serca. Niektórzy uznali, że piosenkarka opowiada o Pachucie:

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam.

Doda, Dariusz Pachut (7).jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Czy Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie?

Przełomowym momentem był koncert “Roztańczony Narodowy”, na którym Doda wystąpiła solo i w duecie ze Smolastym. Po zejściu ze sceny gwiazda została sfotografowana przez paparazzi, gdy wsiada do samochodu. Towarzyszył jej Dariusz Pachut. Wówczas plotki o powrocie ożyły.

Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF

Pachut pojawił się również na jednym z koncertów Dody. Kamery Polsatu zarejestrowały sportowca za kulisami, gdzie spacerował z mamą Rabczewskiej – z panią Wandą, trzymając ją za rękę.

Doda o powrocie do Dariusza Pachuta

Doda do teraz nie potwierdziła, czy wróciła do Dariusza Pachuta, ale zdaje się, że nie musi tego robić, bo odpowiedź nasuwa się sama. 

“Fakt” zamieścił zdjęcia paparazzi, na których spojrzenie artystki skierowane w stronę jej (byłego?) partnera mówi wszystko. Powstały one w trakcie prób do jej kolejnych występów. Dorota swoją obecnością uświetni sylwestrową noc w Polsacie, a później – 20 stycznia 2024 roku – zagra w Atlas Arenie w Łodzi koncert w ramach “Aquaria Tour”.

Wokalistka została przyłapana przez paparazzi w trakcie prób w studiu tanecznym. Co ciekawe, nie była tam sama. Towarzyszył jej Dariusz Pachut. Para wymieniała się czułymi spojrzeniami. Tym samym ostatecznie potwierdzili, że znowu są razem – czytamy na łamach gazety.

Jeśli to prawda, to fani nie mają co liczyć na wspólne zdjęcia i filmiki Dody i Dariusza w social mediach. Gwiazda w najnowszym wywiadzie zapewniła, że nie będzie epatować swoim związkiem przed ponad milionowym gronem odbiorców:

Ludziom się wydaje, że jeśli pokażesz zdjęcie z wakacji, to są oni właścicielami twojej relacji. Mówię tutaj o wszystkich, czyli o dziennikarzach, portalach, tabloidach, obserwatorach na Instagramie, ale także o fanach. Właścicielami relacji powinien być tylko partner i partnerka lub partner i partner, w zależności od ludzkich preferencji. Po prostu dwoje ludzi, którzy się kochają. I tyle. Koniec.

Dodzie i Dariuszowi życzymy dużo miłości. 

Dariusz Pachut/Doda.jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut (3).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut (2).png
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF