Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda odmówiła, a co z Nosowską i Sanah? Ujawniamy kulisy naboru jurorów do nowej edycji "Must Be the Music" [TYLKO U NAS]
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.03.2024 13:51

Doda odmówiła, a co z Nosowską i Sanah? Ujawniamy kulisy naboru jurorów do nowej edycji "Must Be the Music" [TYLKO U NAS]

"Must Be the Music"?, fot. KAPiF
Kto zasiądzie w jury "Must Be the Music"?, fot. KAPiF

Ruszyły przygotowania do nowego sezonu muzycznego show "Must Be The Music". Na kanwie wiosennych sukcesów Polsat chce, aby reaktywacja programu odbyła się na najwyższym poziomie. Najwięcej emocji wzbudza lista gwiazd, które zasiądą w jury. Co wiemy?

"Must Be The Music" wraca z nową edycją

Na fali ostatniej popularności Polsatu za sprawą "Tańca z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" stacja przymierza się do realizacji kolejnego telewizyjnego hitu. Po 8 latach na ekrany wróci muzyczne show "Must Be The Music". Pewne jest, że reaktywacja przygotuje dla widzów wiele gwiazdorskich niespodzianek. Jedną z niewiadomych jest grono jurorskie.

Przez eksperckie fotele przewijało się wiele gwiazd. W ciągu jedenastu edycji zmagania uczestników oceniali: Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Olga „Kora” Jackowska, Tymon Tymański, Piotr Rogucki oraz Wojciech „Łozo” Łozowski. Tym razem dojdzie do głębokich roszad.

"Super Express" informuje o czterech członkach jury, trójce stałych ekspertów i jednej rotacyjnej gwieździe, która będzie oceniać artystów w konkretnym odcinku. Zdradzamy, kto ma szansę zasiąść na zaszczytnym miejscu. Doda już podjęła decyzję.

Must Be the Music
Nowe “Must Be the Music”. Kto usiądzie w jury?, fot. KAPiF
Anna Lewandowska i Doda na szczycie rankingu najpopularniejszych gwiazd. Trzecie miejsce to wielkie zaskoczenie Zaskakujące ogłoszenie Dariusza Pachuta. Może Doda miałaby niespodziankę, ale on tak publicznie...

Nowa edycja "Must Be The Music" bez Dody. Ma żal do Rinkego

Doda chętnie współpracuje z Polsatem, a wraz ze stacją stworzyła nawet dwa programy "Doda. 12 kroków do miłości" oraz "Doda. Dream Show". Nic więc dziwnego, że to właśnie ona była typowana jako gwiazda nowej edycji "Must Be The Music". Takiego scenariusza nie przewiduje jednak sama piosenkarka, co potwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów. Sprawę skomentowała dla nas także osoba z bliskiego otoczenia artystki.

Doda wiele razy mówiła, że widzi się w roli jurorki - a właściwie trenerki - tylko w jednym talent show, "The Voice of Poland". Kiedy pojawiła się propozycja z "Must Be The Music" grzecznie podziękowała, tłumacząc, że jest wierna formatowi TVP i cierpliwie czeka na zaproszenie na fotel trenerski - zdradza osoba z otoczenia gwiazdy. 

Co więcej, jak udało nam się dowiedzieć, Doda liczyła w tej kwestii na nieco wsparcia od producenta popularnych programów, Rinke Rooyens. Wspólnie tworzyli już hitowe programy, a kolejny telewizyjny tytuł z udziałem gwiazdy byłby z pewnością skarbnicą oglądalności.

Dorota ma jednak trochę żalu do Rinkego, z którym stworzyła dla Polsatu dwa reality shows, a którego firma produkuje też muzyczny format dla Dwójki. Liczyła, że mąż Joanny Przetakiewicz, w podziękowaniu i docenieniu jej wysiłków, zaproponuje jej pracę w "The Voice", ale na razie takiej oferty się nie doczekała - podsumowuje nasz informator.

 

Doda
Nowe “Must Be the Music” bez udziału Dody, fot. KAPiF

Polsat musi więc sporo kombinować by nowa edycja "Must Be The Music" dorównała renomie obecnych hitów stacji. Co z resztą gwiazd z giełdy nazwisk krążących w mediach? Szczegóły poniżej.

Nowa edycja "Must Be The Music". Kto zasiądzie w jury?

Jesteśmy jeszcze przed pierwszymi nagraniami do nowej odsłony muzycznego show, jednak w mediach nie brak domysłów na temat gwiazd, które miałyby zasiąść w fotelu "Must Be The Music". Postaramy się nieco rozjaśnić doniesienia.

Plotki pojawiły się już nawet w kwestii prowadzących, choć ci nie są jeszcze brani pod uwagę. Świat Gwiazd dotarł do informacji o Paulinie Sykut-Jeżynie, której los w Polsacie miał wisieć na włosku. Doniesienia są jednak jedynie pomówieniami.

Jeśli zaś mowa o prowadzących, to zarówno Maciek Rock, jak i Paulina Sykut cały czas brani są pod uwagę do tej roli. Plany na jesienną ramówką mają umożliwić obojgu poprowadzenie nowego-starego formatu, bo w przeszłości udowodnili, że doskonale radzą sobie jako gospodarze "Must Be The Music" - zaznacza nasz rozmówca.

Z takim samym dystansem należy podchodzić także do kwestii wyboru jurorów. Nasz informator rozumie, że presja prasy jest zrozumiała ze względu na popularność programu, ale każdy w produkcji chce by reaktywacja "Must Be The Music" usatysfakcjonowała widzów Polsatu.

W mediach głośno o kandydaturze Katarzyny Nosowskiej w roli jurorki jednak nasz rozmówca zdradza, że nie wiadomo czy padnie właśnie na nią. Podobnie wygląda sytuacja z Sanah, która ma przecież pewne doświadczenie z produkcjami Polsatu. Widzowie widzieli ją już w reklamach znanej sieci komórkowej powiązanej bezpośrednio z Cyfrowym Polsatem, a także podczas Polsat SuperHit Festiwal w 2021 roku. W jej przypadku "wszystko jest możliwe".

 

Katarzyna Nosowska
Jurorzy do nowego "Must Be the Music" jeszcze nie wybrani, fot. KAPiF
Sanah
Jurorzy do nowego "Must Be the Music" jeszcze nie wybrani, fot. KAPiF