Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda rozgadała się o ślubie i pierścionku od Darka Pachuta. Fani od dawna czekali na takie wieści
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.02.2024 11:25

Doda rozgadała się o ślubie i pierścionku od Darka Pachuta. Fani od dawna czekali na takie wieści

Doda i Dariusz Pachut
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF

Doda przeszła w życiu przez wiele nieudanych związków. Teraz wydaje się wreszcie być szczęśliwa u boku Dariusza Pachuta. Ich relacja wygląda na coraz bardziej poważną. Doda nagle powiedziała o pierścionku i ślubie.

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda cieszy się ogromną popularnością w Polsce jako wokalistka, a Dariusz Pachut jest znanym sportowcem. Od momentu ogłoszenia swojego związku para ta przyciągała wielką uwagę mediów i ciągle znajduje się w centrum zainteresowania. Fani oszaleli, gdy na mediach społecznościowych pojawiło się ich najnowsze zdjęcie. 

W jednym z ostatnich odcinków programu "Doda. 12 kroków do miłości" gwiazda wyznała, że jest zakochana. Ich relacja zaczęła się rozwijać po zakończeniu programu, chociaż znali się już wcześniej. Nie jest jasne, kiedy dokładnie zaczęli się spotykać, ale widywani byli razem już w maju 2022 roku.

W pierwszej połowie minionego roku głośno było o kolejnym zakończeniu związku przez Dodę. Warto przypomnieć, że artystka przeszła już przez dwa nieudane małżeństwa i kilka innych związków. W mediach pojawiły się informacje o rozstaniu Dody i Dariuszem Pachutem. Co zainteresowało fanów, to sugestia "SuperExpressu", że mogła być to kwestia zazdrości związanej z romantyczną piosenką Dody "Nim zajdzie słońce", którą nagrała ze Smolastym. 

Pojawiło się tam zdanie, że Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości. Doda nie mogła w pełni wykonać swojej pracy według scenariusza - podawał Super Express.

Doda i Dariusz Pachut nigdy oficjalnie nie potwierdzili rozpadu swojego związku, teraz czasami media przyłapują ich razem i wygląda na to, że teraz ich relacja układa się świetnie.

Co za wieści! Doda zarzekała się, że nigdy nie zostanie matką, a tu taka nowina Doda przyznała się do podsłuchiwania partnera! "Ona się nie może dowiedzieć". To, co usłyszała, zachwiało jej światem

Dariusz Pachut o dzieciach

Dariusz Pachut ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku – syna i córkę. Jest świetnym ojcem, który utrzymuje bliski kontakt ze swoimi dziećmi i poświęca im dużo czasu. Nie ogranicza się jednak tylko do tego. Regularnie organizuje wyjazdy dla rodziców i ich dzieci, co świadczy o jego zaangażowaniu w kreowanie wartościowych i wspólnych wspomnień rodzinnych.

Jak wiadomo Doda publicznie od zawsze powtarzała, że nie chce mieć swoich dzieci. Potwierdziła to, że utrzymuje tę decyzję kontrowersyjną piosenką “Mama” i teledyskiem do niej. Wielu fanów ciekawiło, więc jaki kontakt ma Doda z dziećmi ukochanego. Wiadomo bowiem, że Doda słynie z tego, że nie umie gryźć się w język. 

Dzieci mnie bardzo lubią. Paradoksalnie, wiemy to od wielu lat, że wszystkie dzieci moich przyjaciółek mnie po prostu kochają, sama tego nie rozumiem. Pytam ich "dlaczego wy mnie tak kochacie, przecież wiecie, że to jest nieodwzajemnione". Ale one się z tego cieszą i jeszcze bardziej mnie kochają – wyznała piosenkarka.

Jak wyglądają, więc dalsze plany w relacji Dody i Pachuta? Oboje mają za sobą nieudane małżeństwa, więc fani są bardzo ciekawi, czy zdecydują się na zawarcie sakramentu. Doda odwołała się do tego tematu.

Doda wypowiedziała się o zaręczynach i ślubie

Wielkimi krokami zbliżają się 40. urodziny Dody. Tegoroczne będą wyjątkowe, ponieważ, w końcu spędzi je w towarzystwie ukochanej osoby. Jeden z tabloidów twierdzi, że ma ona już swój wymarzony prezent.

Najpiękniejszym prezentem byłby dla niej pierścionek zaręczynowy- czytamy w Twoim Imperium.

Doda prowadzi swoją własną audycję w Radiu RMF FM o nazwie “DODAPHONE”. Fani dzwonią tam do wokalistki i proszą o pomoc w kłopotach, które ich nurtują. W kontekście tego, z czego zwierzają się słuchacze, Doda dzieli się również własnymi przeżyciami i przemyśleniami. Ostatnio otworzyła się na temat dotyczący małżeństwa.

Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa – wyznała.

Dodatkowo nie mogła powstrzymać się od żartu bardzo w jej stylu.

Jeśli tego słucha mój chłopak: nic tak życia nie upiększa niż karatów dawka większa – powiedziała Doda.

Myślicie, że Doda i Dariusz Pachut powiedzą sobie niedługo “tak”?

Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF
Tagi: Doda