Swiatgwiazd.pl
Dominika Tajner

TRICOLORS/East News

Dominika Tajner pierwszy raz pokazała zdjęcie z nowym ukochanym

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Dominika Tajner uchyliła rąbka tajemnicy. To pierwszy raz, gdy gwiazda “Agenta" pokazała swojego wybranka w sieci. Co prawda internautom wciąż nie było dane ujrzeć twarzy partnera Dominiki Tajner, lecz mogli za to przyjrzeć się jego posturze.

  • Dominika Tajner niedawno związała się z tajemniczym mężczyzną

  • Wiadomo, że wybranek celebrytki mieszka na Cyprze, przez co na co dzień dzieli ich tysiące kilometrów

  • Ostatnio para spotkała się na wyspie, czym Tajner pochwaliła się w social mediach

Początkowo Dominika Tajner zaistniała w polskim show-biznesie jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego (lider zespołu “Ich troje”). Popularność przylgnęła jednak do Dominiki Tajner na dobre, a jej instagramowy profil, obserwowany przez ponad 57 tys. użytkowników, dziś tętni życiem. Wielu rodaków wciąż jest ciekawych życia prywatnego celebrytki - mieli oni ostatnio okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat owianego tajemnicą nowego związku gwiazdy "Agenta".

Dominika Tajner układa życie u boku tajemniczego mężczyzny. Czy to będzie ten jedyny?

Pierwsze radosne wieści w sprawie nowej relacji Dominiki Tajner spłynęły do mediów w lutym 2021 roku. Celebrytka oficjalnie poinformowała wówczas, że nie jest już singielką.

Na informacyjne boom fani nie mogli jednak liczyć. Zwykle stroniąca od zainteresowania ze strony mediów Dominika Tajner i tym razem nie wyjawiła zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jednak, że celebrytka buduje szczęśliwą relację z nowym mężczyzną już od kilku miesięcy. Według doniesień mediów Dominika Tajner miała poszukiwać miłości w Internecie.

Ostatecznie Dominika Tajner poznała tajemniczego mężczyznę, który, jak później przyznała, na co dzień mieszka za granicą na Cyprze. Partnerów dzieli zatem tysiące kilometrów, przez co najczęściej widują się online. Celebrytka wyjawiła, że tajemniczy Cypryjczyk jest od niej nieco starszy; zaznaczyła, że czuje się przy nim wyśmienicie.

- Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze (...) - mówiła parę miesięcy temu Dominika Tajner.

Z powodu pandemii COVID-19 i związanych z nią utrudnień w swobodnym przemieszczaniu Dominika Tajner przez dłuższy czas nie mogła widywać się z partnerem. Ostatnio złączone uczuciem serca w końcu zabiły jednak tuż przy sobie, czego dowodem jest nowa publikacja celebrytki w social mediach. Gwiazda “Agenta” wreszcie odwiedziła ukochanego na wyspie.

Celebrytka po raz pierwszy pokazała partnera

Media ustaliły już, że wybranek Dominiki Tajner ma na imię Demetris. Biznesmen ostatnio gościł swą wybrankę na Cyprze; dowodem radości, jakie zagraniczne odwiedziny sprawiły celebrytce, jest jej szeroki uśmiech, z jakim pozowała do wspólnego zdjęcia.

W nowej publikacji Dominiki Tajner w mediach społecznościowych widzimy celebrytkę odzianą w długą, czerwoną suknię. Para pozuje na tle restauracji “Marina Breeze” w Limassol, mieście położonym na południowym wybrzeżu wyspy. Twarz Demetrisa jest zasłonięta dużą emotikoną - wyraźnie widać jednak, że Cypryjczyk jest od wybranki nieco wyższy.

Do instagramowej wrzutki Dominika Tajner dorzuciła treściwe słowa wyrażające tęsknotę - zdjęcie zostało podpisane zdaniem “I miss you My Love”. Fani celebrytki muszą jeszcze trochę poczekać, by ujrzeć jej wybranka w pełnej krasie. Niewykluczone, że Dominika Tajner w ogóle nie zdecyduje się pokazać ukochanego w mediach.

instagram.com/@dominika_tajner; screen plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: Plotek, Instagram, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >