Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dopiero teraz księżna Kate wyjawiła, jak jej dzieci radzą sobie po stracie prababci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.09.2022 18:37

Dopiero teraz księżna Kate wyjawiła, jak jej dzieci radzą sobie po stracie prababci

Księżna Kate EA
DANIEL LEAL/AFP/East News

W trakcie przygotowań do pogrzebu Elżbiety II, książę William i księżna Kate odwiedzili posiadłość Sandringham, gdzie królowa spędzała Boże Narodzenie. Podczas tego pobytu żona spadkobiercy tronu zdradziła, jak jej dzieci czują się po stracie prababci.

Przed Norwich Gate w Sandringham zbierają się tłumy, chcące upamiętnić pamięć o Elżbiecie II. Przy wjeździe do posiadłości składane są wieńce i znicze. Nowy książę i księżna Walii odwiedzili to miejsce, a przy okazji rozmawiali z żałobnikami.

Księżna Kate opowiedziała, jak jej dzieci czują się po śmierci Elżbiety II

W całej Anglii trwają uroczystości, upamiętniające zmarłą monarchinię. Biorą w niej udział także William i Kate. Obecni w Sandringham żałobnicy rozmawiali z książęcą parą o tym, jak czuje się cała ich rodzina. Należy pamiętać, że odejście Elżbiety II uderzyło nie tylko obywateli Wielkiej Brytanii, ale też jej członków rodu Windsorów.

Członkowie rodziny królewskiej są zobowiązani do odpowiedniego, godnego zachowania, dlatego nie mogą publicznie okazywać zbyt wielu gwałtownych emocji. Widać jednak chociażby po zdjęciach, że towarzysza im trudne, smutne uczucia.

Elżbieta II miała ogromną słabość do dzieci Kate i Williama. Cała trójka jest już w wieku, w którym rozumie coraz więcej z otaczającego ich świata. Charlotte ma siedem lat, George dziewięć, a najmłodszy Louis – cztery. Jak odczuli śmierć prababci?

Księżna Kate o swoich dzieciach: "Powiedział, że przynajmniej teraz prababcia jest z pradziadkiem"

Portal Daily Mail, przytaczając słowa Jo Black z kanału BBC przekazał wypowiedź jednej z żałobniczek i jej córki, które rozmawiały z księżną o jej dzieciach. Potwierdziła to też królewska korespondentka Roya Nikkhah.

Moja córka zapytała, jak radzą sobie jej dzieci, a Kate podziękowała i powiedziała, że czują się dobrze i mają w szkole należytą opiekę. To była bardzo miła wymiana zdań – powiedziała kobieta w wywiadzie dla BBC.

Księżna Walii miała też dodać, że najlepiej utratę prababci rozumie książę George, a jego młodsze rodzeństwo "trochę mniej". Jednak nawet czteroletni książę Louis miał powiedzieć ostatnio, że "przynajmniej teraz prababcia jest z pradziadkiem".

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate EA
Księżna Kate w Sandringham, fot. DANIEL LEAL/AFP/East News
Księżna Kate EA
Księżna Kate i książę William w Sandringham, fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News
Księżna Kate EA
Księżna Kate, książę William i dzieci: George, Louis i Charlotte, fot. JONATHAN BRADY/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak dziś wygląda i co robi "Xena: Wojownicza księżniczka"? Lucy Lawless w życiu też nie boi się iść pod prąd

  2. Nagły zwrot w rodzinie królewskiej. Zapadła decyzja ws. Harry'ego, cofnięto zakaz dotyczący pogrzebu królowej

  3. Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzącego program na żywo zaalarmowali widzowie: "Jest bardziej różowo niż zwykle"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Daily Mail, BBC