Swiatgwiazd.pl
Dorota Szelągowska

TRICOLORS/East News

Dorota Szelągowska wypowiedziała się na temat programu "Nasz nowy dom": "Boże, jak cudownie, że oni działają"

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Dorota Szelągowska szczerze o programie "Nasz nowy dom". Jedna z najsłynniejszych polskich projektantek wnętrz wyjawiła, jak zapatruje się na dzieło kontynuowane na wizji z Katarzyną Dowbor na czele. Okazuje się, że tym dwóm paniom dale

  • Dorota Szelągowska o show „Nasz nowy dom”

  • Projektantka przekonuje, że program Polsatu to wspaniałe dzieło

  • Niedawno córka Katarzyny Grocholi pokazała fanom, jak mieszka

Osoba Doroty Szelągowskiej z miejsca nasuwa skojarzenia z remontami, pięknymi wnętrzami i malowniczymi krajobrazami, które ta pokazywała na łamach programu „Tu jest pięknie”. W podobnie pachnące pracą budowlańców miejsca od dawna zabierają telewidzów Katarzyna Dowbor i jej ekipa pracująca na planie programu „Nasz nowy dom”. Niedawno Dorota Szelągowska wystartowała z nowym formatem „Totalne remonty Szelągowskiej” - nie trudno się zatem dziwić, że dziennikarzy interesuje to, jak postrzegają się obie prezenterki.

Dorota Szelągowska w szczerych słowach o programie „Nasz nowy dom”

W tym przypadku porównania są prawdopodobnie nieuniknione - zarówno programy Doroty Szelągowskiej, jak i format prowadzony przez Katarzynę Dowbor, mają, można rzec, to samo serce. Jest nim remont i chęć niesienia pomocy innym.

„Nasz nowy dom” to show, które odmienia ludzkie losy. Zapraszane do udziału w programie rodziny często żyją w nieludzkich warunkach, domom uczestników nierzadko bliżej do rudery, niż miejsca, w jakim można czuć się bezpiecznie na co dzień. Dorota Szelągowska natomiast odmienia szczególnie wnętrza czterech kątów swych rodaków.

Niedawno ruszył nowy sezon programu prowadzonego przez Dorotę Szelągowską. „Totalne remonty Szelągowskiej” to kolejna seria show emitowanego na antenie TVN już w 2020 roku. Do nagrań produkcja zaprasza osoby o szczerozłotym sercu, które czynią wokół siebie wiele dobra. Zgłoszenia nadsyłają ich bliscy, a Dorocie Szelągowskiej i jej ekipie nie pozostaje nic innego, jak zakasać rękawy i wpaść w wir pracy.

Szereg podobieństw jest w tym przypadku oczywisty. Nie tak ewidentne jest jednak podejście Doroty Szelągowskiej do dzieła Polsatu pod przewodnictwem Katarzyny Dowbor. Projektantka wnętrz zgodziła się opowiedzieć na ten temat w jednym z ostatnich wywiadów. Dziennikarze często pytają prezenterkę o to, czy widzi w osobie Katarzyny Dowbor rywalkę.

Dorota Szelągowska stawia sprawę jasno: w osobie Katarzyny Dowbor nie dopatruje się swej antenowej przeciwniczki. Wręcz przeciwnie - projektantkę cieszy fakt, iż projekt taki jak „Nasz nowy dom” funkcjonuje, bo oznacza to, że więcej osób dostaje tak potrzebną przecież pomoc. Co więcej, Dorota Szelągowska nie ma wątpliwości, że prowadząca program „Nasz nowy dom” udzieliłaby na podobne pytanie tej samej odpowiedzi.

- (...) w tym kraju jest miejsce na przynajmniej jeszcze dziesięć takich programów i jak będzie jeszcze więcej takich programów, to będziemy jeszcze bardziej pomagać ludziom. Za każdym razem myślę sobie: „Boże, jak cudownie, że oni działają, cudownie, że my działamy i mam nadzieję, że działać będzie jeszcze więcej ludzi” - zapewnia Dorota Szelągowska.

Projektantka wyjawiła fanom swój mały sekret

Ponieważ Dorota Szelągowska aktywnie uczestniczy w remontach domów wielu rodaków, fani zastanawiali się, jak prezenterka uwiła swoje własne gniazdko. Mogli przekonać się o tym niedawno obserwatorzy oficjalnego profilu córki Katarzyny Grocholi na Instagramie.

W aranżacji swoich czterech kątów Dorota Szelągowska postawiła na drewno. Wnętrz dopełniają również ceglane ściany, które, jak podkreślała projektantka, liczą sobie nawet sto lat. Dom jest przestronny, jasny i niezwykle przytulny. Więcej o wystroju domu Doroty Szelągowskiej można przeczytać >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >