Swiatgwiazd.pl
TVP wydało oświadczenie odnośnie obraźliwej dekoracji w "Klanie"

facebook.com/Klan-oficjalny-fan-page

TVP wydało oświadczenie odnośnie obraźliwej dekoracji w "Klanie"

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Wczoraj do mediów trafiła informacja o rzekomej wpadce scenarzystów "Klanu", którzy podczas jednej ze scen mieli nagrać obraźliwy znak, odnoszący się do partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości. Miał on wisieć na jednej z d

  • Fani dopatrzyli się wpadki w serialu "Klan"

  • Na ozdobie w biurze Igora Rutki miał znajdować się obraźliwy względem PiS symbol

  • Włodarze serialu dementują powstałe plotki

"Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce. Popularna telenowela przyciąga przed telewizory swoich wiernych telewidzów już od 1997 roku i nic nie zapowiada na to, by miało się to zmienić. Wpadka, której dopatrzyli się fani przy okazji 3792. odcinka, została natychmiastowo zdementowana przez włodarzy produkcji.

Fani dopatrzyli się wpadki w serialu "Klan"

O sytuacji zrobiło się naprawdę głośno wczoraj w Polskich mediach. Fani, którzy bacznie śledzą poczynania rodziny Lubiczów oraz bliskich im osób zauważyli w pewnym momencie coś, czego żaden z telewidzów by się nie spodziewał.

Otóż podczas jednej ze scen, która miała miejsce w gabinecie jednego z ciemnych charakterów serialu, Igora Rutki, w tle zauważono ozdobę, na której znajdowały się kule ułożone w symboliczny znak, który rzekomo ma obrażać partię rządzącą, czyli Prawo i Sprawiedliwość.

Kule ułożone były w taki sposób, że na górze widniało ich pięć w kolorze czerwonym, a pod nimi znajdowały się trzy niebieskie. Fani domyślili się, że chodzi o symbol ośmiu gwiazdek, który oznacza wulgarne odniesienie w stosunku do PiS. W dodatku kolory zgadzają się z logiem partii.

Cała sytuacja w błyskawicznym tempie rozeszła się w polskich mediach, a także w mediach społecznościowych, gdzie wywiązała się burza mózgów, czy ktoś faktycznie próbował przekazać niestosowny komentarz do Prawa i Sprawiedliwości.

Włodarze "Klanu" dementują domysły telewidzów

Z uwagi na to, że "Klan" jest produkcją Telewizji Polskiej, która całkowicie podlega pod Prawo i Sprawiedliwość, włodarze serialu postanowili odnieść się do pojawiających się w mediach plotek na temat rzekomego zajścia.

W tym celu posłużyli się cytatem Zygmunta Freuda, który brzmi - "Czasem cygaro, jest tylko cygarem. I niczym więcej". Następnie zaprosili ich do dalszego śledzenia losów bohaterów serialu i wyjaśnili, czym są tajemnicze kule na ozdobie Igora Rutki.

- Zapraszamy do uważnego śledzenia kolejnych odcinków naszego serialu. Wkrótce kapsułki kawy wiszące w gabinecie Igora Rutki zamienią się z fusy. I wtedy dopiero będzie można wzbić się na wyżyny mistrzostwa w odczytywaniu znaków i symboli - piszą włodarze "Klanu".

Wszystko zatem zostało wyjaśnione, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wyrażali "ulgę" i radość, że wszystko jest w porządku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefined

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >