Swiatgwiazd.pl
Jacek Borkowski wyszedł ze szpitala. Gorzkie słowa aktora

TRICOLORS/East News

Jacek Borkowski wyszedł ze szpitala. Gorzkie słowa aktora

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka tygodni temu kraj obiegła bardzo przykra informacja, że słynny aktor Jacek Borkowski trafił do szpitala z powodu koronawirusa. Wszystko na szczęście przebiegło odpowiednio i artysta wyzdrowiał. Teraz w wywiadzie dla "Pomponika" opowiedział

  • Jacek Borkowski zachorował na koronawirusa

  • Aktor opuścił szpital i dziś krytycznie wypowiada się o osobach, twierdzących, że nie ma koronawirusa

  • Artysta rzucił nałóg nikotynowy

Jacek Borkowski wsławił się głównie rolą psychologa Piotra Rafalskiego w serialu "Klan". Aktor regularnie korzysta z Facebooka, gdzie zamieszcza różne rzeczy ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Niedawno wyleczył koronawirusa i dziś może mówić o wielkim szczęściu.

Jacek Borkowski wyleczył koronawirusa

Jacek Borkowski podobnie jak wielu innych ludzi nie sądził, że początkowe dolegliwości zdrowotne mogą oznaczać koronawirusa. Aktor jest na etapie rzucania palenia papierosów i właśnie to uznał za znaczny spadek swojej odporności. 

Niestety sprawa zrobiła się poważniejsza, gdy zaczął mieć problemy z łapaniem oddechu. Wówczas konieczna stała się interwencja służb zdrowia, a diagnoza była jednoznaczna - COVID-19. Teraz w wywiadzie dla "Pomponika" opowiedział, jakie ma podejście do choroby.

- Nie chcę tak myśleć, ale mam ochotę dać w zęby każdemu, kto mówi, że nie ma koronawirusa, że jest niegroźny. Jeśli ktoś ma wątpliwości, powinien zobaczyć, co dzieje się na przykład w takim Szpitalu Powiatowym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. Kłaniam się całemu personelowi! - powiedział "Pomponikowi" Jacek Borkowski.

Aktor wspomniał także, że wszyscy chorzy traktowani są równo, a osoby popularne nie mają żadnej taryfy ulgowej. Zdaje sobie sprawę, że gdyby nie lekarze i pielęgniarki sprawy mogłyby potoczyć się różnie. Dodał, że obok niego leżały osoby dużo młodsze.

Jacek Borkowski o pracy personelu medycznego i rzucaniu palenia

Jacek Borkowski zaznacza, że osoby pracujące w szpitalach krzątają się jak mrówki i na wszystko reagują natychmiastowo, nie tracąc przy tym profesjonalizmu. Aktor przypomina, że zarówno lekarze, jak i osoby ze świata nauki w dalszym ciągu uczą się choroby, dlatego sprawy mogą toczyć się różnie.

Co więcej, kiedy okazało się, że jest w tak dobrym stanie, że może opuścić szpital i udać się do domu, pielęgniarka nie ukrywała wielkiej ulgi i szczęścia z takiego przebiegu sytuacji. Uznał, że oboje byli wzruszeni, bo mogło się nie udać. Zdradził także, że był w kontakcie telefonicznym ze swoją rodziną.

- Byłem z nimi [z rodziną - red.] w kontakcie telefonicznym, a lekarze udzielali im informacji tylko w recepcji. Moja starsza córka Karolina zaopiekowała się młodszym rodzeństwem Jackiem i Madzią - powiedział Jacek Borkowski dla "Pomponika".

Aktor jest w trakcie rzucania palenia. Twierdzi, że nawet nie pamięta o tym, iż palił papierosy. Dziś cieszy się życiem, podkreślając, że jest piękne. Po rehabilitacji pocovidowej ma zamiar wrócić na plan filmowy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >