Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak zrobiła Robertowi Kozyrze antyprezent w dniu urodzin. Zadała mu cios, chociaż kiedyś łączyła ich wielka miłość
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 18.09.2023 17:41

Edyta Górniak zrobiła Robertowi Kozyrze antyprezent w dniu urodzin. Zadała mu cios, chociaż kiedyś łączyła ich wielka miłość

Edyta Górniak i Robert Kozyra, fot. KAPIF
Edyta Górniak i Robert Kozyra, fot. KAPIF

Edyta Górniak o Robercie Kozyrze, z którym w 1998 roku pozowała na okładce “Vivy!”. Piosenkarka gorzko podsumowała byłego partnera.  

Edyta Górniak o Robercie Kozyrze

Serce Edyty Górniak udało się skraść tylko kilku mężczyznom. Jej jedynym mężem był Dariusz Krupa. Zanim jednak ślubowała mu miłość, związała się z takimi przystojniakami jak Piotr Kraśko czy Robert Kozyra. Z tym drugim zdecydowała się nawet na wspólny, okładkowy wywiad.

W 1998 roku Edyta i Robert zdecydowali się opowiedzieć całej Polsce o swojej miłości. Ujawnili kilka romantycznych historii. Jedną z nich przypomniał serwis Plotek.

"Ona lubi prowokować". Edyta Górniak o konflikcie z Dodą. Nie zgadniecie, do czego ją porównała Gorąco za kulisami nowego show TVP. Wszystko przez Edytę Górniak i Lanberry. Mamy przecieki z planu

Fragment wywiadu z Edytą Górniak i Robertem Kozyrą dla "Vivy!"

Górniak w “Vivie!” zdradziła, jak Kozyra zdobył jej serce. Kiedy pierwszy raz usłyszała z jego ust “kocham cię”? Ta opowieść kojarzy się ze wstępem do komedii romantycznej.

Nagrałeś mi się na sekretarce. Starannie dobierałeś słowa, tłumacząc, co się w tobie dzieje. Mówiłeś tak przez sześć minut, a potem spuentowałeś: "to znaczy, że ja cię kocham! – powiedziała Edyta.

Robert na to odparł:

Ty byłaś w Londynie, ja w Warszawie. Nie widzieliśmy się przez trzy tygodnie. Nie mogłem już dłużej wytrzymać. Kiedy nagrywałem tę najważniejszą wiadomość w moim życiu, w radiu leciała piosenka Madonny "Frozen".

Gdy Edyta odsłuchiwała nagranie, wydarzyło się coś niebywałego:

To przedziwne, gdy odsłuchiwałam sekretarkę, w MTV pokazywano właśnie teledysk Madonny “Frozen” – dodała gwiazda.

Edyta Górniak i Robert Kozyra na okładce Vivy!
Edyta Górniak i Robert Kozyra na okładce Vivy!

Edyta Górniak i Robert Kozyra – jakie obecnie mają relacje?

W najnowszym wywiadzie poproszono Edytę, by wskazała utwór, który zadedykowałaby dziś Robertowi Kozyrze – w dniu jego 55. urodzin. Nagle powiało chłodem…

Żaden. Robert Kozyra odegrał w życiach artystów bardzo gorzką rolę. Mówię tutaj za wielu artystów. Nie wiedziałam, że ma już 55 lat, ale można by się spodziewać, że w takim momencie życia dojrzeje i pokaże łagodniejszą twarz – powiedziała Plotkowi.

Górniak nie spodobało się, jak jej były partner potraktował Julię Wieniawę:

Tymczasem niedawno zaatakował Julię Wieniawę w sposób bardzo agresywny, więc czas mu nie sprzyja, żeby uszanować drugiego człowieka. Życzę mu oczywiście jak najlepiej, bo każdemu życzę jak najlepiej: rozwoju, łagodności, dobroci, szczęścia wewnętrznego – kontynuowała w tym samym wywiadzie.

Według Edyty Robert nie jest szczęśliwym człowiekiem:

Jeżeli ktoś atakuje, to znaczy, że nie znalazł tego szczęścia. Szczęśliwi ludzie nie mają potrzeby atakować. Natomiast nie celebrowałabym jego urodzin specjalnie, bo nie zapisał się w ważny pozytywnie sposób w moim życiu. Raczej odwrotnie – skwitowała.

Mocne i szczere słowa.

Robert Kozyra.png
Robert Kozyra, fot. KAPIF
Edyta Górniak.jpg
Edyta Górniak, fot. KAPIF
Edyta Górniak.png
Edyta Górniak, fot. KAPIF
Eurowizja 1994. Edyta Górniak na próbie generalnej, fot. RTE
Edyta Górniak, fot. RTE