Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak wskazuje przyczynę rozstania Allana i Angeliki: "Każdy ma swoje racje". Tak wygląda dziś jej kontakt z niedoszłą synową
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.09.2023 16:20

Edyta Górniak wskazuje przyczynę rozstania Allana i Angeliki: "Każdy ma swoje racje". Tak wygląda dziś jej kontakt z niedoszłą synową

Edyta Górniak o rozstaniu Allana i Angeliki, fot. YouTube/Instagram
Edyta Górniak o rozstaniu Allana i Angeliki, fot. YouTube/Instagram

Edyta Górniak skomentowała rozstanie Allana Krupy z Angeliką Dziedzic. Gwiazda zdradziła, dlaczego jej zdaniem ich relacja nie przetrwała, a także wspomniała, jaki ma teraz kontakt z byłą partnerką syna. To wszystko w rozmowie tylko dla nas.

Allan Krupa rozstał się z Angeliką Dziedzic

Allan Krupa jeszcze do niedawna był w szczęśliwym związku z Angeliką Dziedzic. Mama wokalisty, Edyta Górniak, bardzo kibicowała tej relacji, jednak młodzi potwierdzili informacje o zerwaniu. Teraz wokalista otworzył się na temat przyczyny rozstania. 

Diwa kibicowała związkowi syna z Angeliką. W mediach społecznościowych często publikowała ich wspólne zdjęcia, podpisując je komplementami i serduszkami. Nawet podczas zerwania gwiazda okazała się ogromnym wsparciem dla nastolatków.

O rozstaniu Allana i Angeliki opowiedziała w rozmowie z reporterką Świata gwiazd – Moniką Maszkiewicz.

Testament Edyty Górniak. Uwzględniła nawet Marylę Rodowicz. To się nazywa gest Edyta Górniak wyznała, za co NIE kocha Allanka. To, co robi jedynak jest ciosem prosto w matczyne serce

Edyta Górniak o rozstaniu Allana z Angeliką

Edyta zdradziła, że bardzo przeżyła, iż jej syn został singlem:

Tak, ja to bardzo przeżyłam. Ja się bardzo przywiązałam do Angeliki i do takiego obrazka, że oni wszędzie są razem. 

Allan Krupa z byłą dziewczyną, fot. Instagram
Allan Krupa i Angelika Dziedzic
Allan Krupa, Edyta Górniak (2).jpg
Allan Krupa i Edyta Górniak, fot. KAPIF

Na początku związku Allana Edyta musiała zrozumieć, że jej jedyny syn nie jest w pełni dyspozycyjny dla niej:

Na początku to było dla mnie takie nowe, że jak przylatywałam do Polski i mówiłam: “Syneczku, ty wpadaj do mamy do hotelu, jestem w tym hotelu, ty wpadaj na śniadanko”, to w którymś momencie on przestał przychodzić sam, przychodził z nią. Ja na początku byłam skrępowana, ona też, w którymś momencie się bardzo przywiązałam do niej, ona do mnie też. 

Gwiazda traktowała Angelikę jak córkę:

Jest mi nadal bardzo dziwnie, że znowu mam syna tylko na wyłączność. […] Oni byli razem dwa lata, a mieszkali rok, więc ja miałam takie drugie dziecko. Oczywiście są już teenage, ale miałam syna i córkę. Opiekowałam się nimi po równo, jak prezenty to po równo, jak podróże to po równo.

Edyta Górniak o relacjach z byłą dziewczyną Allana Krupy

Górniak ma nadzieję, że Allan i Angelika za jakiś czas pozostaną przyjaciółmi:

Oni wyglądali na bardzo szczęśliwą parę, ale widocznie doszli do momentu takiego, że muszą się na chwilę rozdzielić. Może na chwilę, może na dłuższy czas, może na zawsze. Ale pozwoli sobie pozostawić taką przestrzeń, która pozwali im nawiązać kontakt. 

Diwa czuła się spokojnie, gdy wiedziała, że Allan ma wsparcie w osobie Angeliki:

Też było tak, że jak wiedziałam, że Allan ma takiego kompana do życia, to ja mogłam spokojnie podróżować. W zeszłym roku przedłużyłam sobie podróż o pięć miesięcy, dlatego że wiedziałam, że ma z kim zjeść śniadanie, porozmawiać, że nie jest po prostu sam.

Allan Krupa, Edyta Górniak.jpg
Allan Krupa i Edyta Górniak, fot. KAPIF

Dlaczego Allan i Angelika się rozstali? Opinia Edyty Górniak

Co według Edyty zrujnowało relację jej syna?

Oni trochę za wcześnie zamieszkali razem moim zdaniem. Gdyby mieszkali w innym miejscu i spotykali się na randki, to może by było inaczej, a tak mieli wspólną odpowiedzialność i tak dalej.

Artystka walczyła o relację Allana:

Tak, tak. Ja się spotykałam z każdym z nich z osobna. Wystąpiłam w roli takiej dekompresji, żeby ten rozładunek nie nastąpił przeciwko nim. Każdy ma swoje racje, każdy ma swoje prawdy i ważne, żeby ludzie uczyli się słuchać wzajemnie.

Jakie są jej relacje z Angeliką?

Piszemy sobie z Angie cały czas. Jedno i drugie zasługuje na szczęście, ale to jest normalne, że ludzie potrzebują czasem doświadczyć jakiejś przestrzeni. 

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Allan Krupa na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Allan Krupa, fot. KAPIF
Allan Krupa (2).png
Allan Krupa i Edyta Górniak, fot. KAPIF
Allan Krupa (1).png
Allan Krupa, fot. KAPIF