Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Eli Romanowskiej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście. Tak chce przyciągnąć widzów do "Naszego nowego domu"?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.09.2023 12:20

Eli Romanowskiej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście. Tak chce przyciągnąć widzów do "Naszego nowego domu"?

Ela Romanowska
Ela Romanowska pokazała się topless internautom, fot. KAPiF

Ela Romanowska po dołączeniu do programu "Nasz nowy dom" dwoi się i troi, by zachęcić widzów do oglądania. W mediach społecznościowych relacjonuje każdą wolną chwilę. Odważyła się nawet pokazać śmiałe zdjęcia z wakacji.

Ela Romanowska i problemy w "Nasz nowy dom"

Po prawie dziesięciu latach współpracy produkcja pożegnała Katarzynę Dowbor. Na jej miejsce w roli prowadzącej pojawiła się Ela Romanowska, jednak już od pierwszych odcinków nowego sezonu programu "Nasz nowy dom" widać, że widzowie nie są zachwyceni decyzją.

Oglądalność spada, a w mediach społecznościowych nie brak krytyki wobec nowej gwiazdy programu. Co gorsza, wygląda na to, że Katarzyna Dowbor rozpoczęła już nową przygodę i nie zamierza ratować dawnego hitu Polsatu. Ela Romanowska robi wszystko by przekonać do siebie internautów.

Katarzyna Dowbor (27).jpg
Ela Romanowska zaskoczyła internautów, fot. KAPiF
Była na planie "Nasz nowy dom". Właśnie opowiedziała, czego naprawdę można spodziewać się po Eli Romanowskiej!

Ela Romanowska uciekła od krytyki?

Nowa prowadząca chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by pokazać obserwatorom zalety nowej odsłony programu. Często także zahacza o prywatne przemyślenia oraz kulisy życia. Niedawno pokazała, jak bawiła się na rejsie łódką.

Ela Romanowska regularnie z partnerem rusza w podróż na wodzie, by zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Tym razem na pokładzie znalazł się także jej ukochany pies, Browar. Wśród wspólnych zdjęć można było dostrzec naprawdę odważne kadry.

Ela Romanowska (10).jpg
Ela Romanowska pokazała się topless internautom, fot. KAPiF
Ela Romanowska (11).jpg
Ela Romanowska pokazała się topless internautom, fot. KAPiF

Ela Romanowska zapozowała topless dla internautów

Wśród wakacyjnych fotek z łatwością można było znaleźć takie, na których gwiazda zupełnie pozbywa się górnej części ubioru. Uśmiechnięta korzystała z promieni słonecznych podczas wakacyjnego rejsu.

Wygląda na to, że problemy związane z programem "Nasz nowy dom" zupełnie jej nie dotykają. Być może internauci przekonają się do odwagi nowej prezenterki. Przy Katarzynie Dowbor nikt nie liczył na takie posty.