Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Dowbor wraca do Polsatu ratować "Nasz nowy dom"? Odpowiedź mogła być tylko jedna
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.09.2023 09:21

Kasia Dowbor wraca do Polsatu ratować "Nasz nowy dom"? Odpowiedź mogła być tylko jedna

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
Katarzyna Dowbor wraca do Polsatu?, fot. KAPiF

Po zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor program "Nasz nowy dom" musi mierzyć się z wieloma problemami. Najnowszy sezon nie przypadł do gustu odbiorcom. Czy prezenterka wróci, by ratować dawny hit stacji?

Katarzyna Dowbor zastąpiona przez Elę Romanowską

Po dziesięciu latach współpracy, ku zaskoczeniu gwiazdy, została ona usunięta z telewizyjnego projektu. Dla Katarzyny Dowbor był to wielki cios, a jej żal podzielali także widzowie programu "Nasz nowy dom".

Choć jej miejsce zajęła popularna gwiazda Polsatu, Ela Romanowska, internauci nie są zadowoleni ze zmian. Od momentu premiery nowego sezonu programu dobitnie dają do zrozumienia Edwardowi Miszczakowi, że popełnił błąd.

Ela Romanowska (9).jpg
Katarzyna Dowbor wraca do Polsatu?, fot. KAPiF
Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Widzowie programu "Nasz nowy dom" krytykują program

Złość internautów widoczna jest w mediach społecznościowych. Pod postami programu "Nasz nowy dom" nadal pojawiają się komentarze proszące Katarzynę Dowbor o powrót. Źle wygląda także sytuacja z oglądalnością, która z każdym odcinkiem diametralnie spada.

Premiera z udziałem Eli Romanowskiej sięgała blisko miliona widzów, jednak kolejne epizody już miały około 100 tysięcy mniej odbiorców. Przy wystąpieniach poprzedniej prowadzącej wyniki wyglądały o wiele lepiej. Czy dla dobra stacji Edward Miszczak wyjdzie z inicjatywą do gwiazdy?

Edward Miszczak (10).jpg
Katarzyna Dowbor wraca do Polsatu?, fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor wróci do Polsatu?

Widzowie z pewnością byliby zadowoleni z powrotu dziennikarki do programu. Ta jednak nadal pamięta sposób, w jaki zakończono z nią współpracę. Wygląda na to, że "Nasz nowy dom" będzie musiał poradzić sobie bez Katarzyny Dowbor. Na pytanie Super Expressu, czy wróciłaby, żeby ratować program, odpowiedziała:

Jest mi przykro, że tak się stało, ale jestem już w takim wieku, że nic nie muszę, a wszystko mogę.

Gwiazda nie rezygnuje jednak z telewizyjnych wystąpień. Niedługo zobaczymy ją w zupełnie nowym programie, choć tematyka jest bardzo bliska jej sercu. Tym razem ekipa wyremontuje jej dom.

Katarzyna Dowbor (26).jpg
Katarzyna Dowbor wraca do Polsatu?, fot. KAPiF

Źródło: SE