Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elon Musk pierwszy raz od dawna pokazał 2-letniego syna. Jak dziś wygląda X AE A-XII?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.12.2022 09:33

Elon Musk pierwszy raz od dawna pokazał 2-letniego syna. Jak dziś wygląda X AE A-XII?

Elon Musk EA
Rex Features/East News

Elon Musk, założyciel marek takich jak Tesla czy SpaceX, doczekał się w sumie 10 dzieci. Jego pociechy rzadko można zobaczyć w mediach. Teraz pokazał nowe zdjęcia syna, którego narodziny wiązały się ze sporymi kontrowersjami ze względu na bardzo nietypowe imię chłopca.

Biznesmen ma pięcioro dzieci z byłą żoną Justine Musk (jeden syn pary niestety zmarł). Kanadyjska piosenkarka Grimes jest mamą dwójki jego pociech, lecz jedno z nich urodziła surogatka. Nie tak dawno świat dowiedział się o kolejnych dwóch maluchach.

Elon Musk pokazał syna. X Æ A-Xii ma już dwa lata

To zadziwiające połączenie liter w nagłówku to nie pomyłka dziennikarska. Kiedy Musk i Grimes, czyli Claire Boucher zostali rodzicami 4 maja 2020 roku, ich syn otrzymał imiona X Æ A-Xii, z czego "X" to pierwsze imię, a "AE A-XII" drugie.

Rodzice chcieli na początku nazwać chłopca X Æ A-12, ale nie zgodzili się na to urzędnicy. Cyfry rzymskie zostały więc zastąpione arabskimi. To zresztą nie wszystko. W grudniu 2021 roku surogatka urodziła drugą pociechę Muska i Boucher, dziewczynkę, której nadano imiona Exa Dark Sideræl.

Jeśli chodzi o znaczenie imienia chłopca, "X" oznacza niewiadomą matematyczną, Æ – po elficku wymawiane jak "AI", oznacza sztuczną inteligencję lub miłość; zaś "A-12" to poprzednik SR-17, ulubionego nieuzbrojonego statku powietrznego pary. "A" związane jest też z ulubionym utworem Grimes "Archangel".

Syn Grimes i Elona Muska ma już dwa lata

Para od jakiegoś czasu nie jest już razem. Przez pewien okres łączyła ich trudna do zdefiniowania relacja. Mieszkali w oddzielnych domach, byli przyjaciółmi i spotykali się regularnie. Ostatnio jednak podobno się to zmieniło.

Być może przyczyną były narodziny kolejnej dwójki dzieci Elona, których matką jest Shivon Zilis, dyrektorka naczelna w jego startupie Neuralink. Tymczasem Musk pochwalił się zdjęciami dwuletniego syna. Mały X Æ A-Xii i zwiedza San Francisco z tatą.

Na fotografiach możemy zobaczyć chłopca z legitymacją z siedziby firmy Twitter, którą jakiś czas temu przejął jego ojciec oraz na dachu jednego z wieżowców w mieście. Jak sądzicie, do kogo najbardziej podobny jest maluch?

Zobacz zdjęcia:

Elon Musk EA
Elon Musk, fot. Rex Features/East News
Grimes EA
Grimes (Claire Boucher), fot. Rex Features/East News
Elon Musk
Elon Musk, fot. Ministério Das Comunicações, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Kosztują 6 tysięcy złotych, Kasia Cichopek znalazła podobne za 130 zł. Niemal identyczne są też w Zarze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].