Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elżbieta Romanowska pokazała partnera! Tak wygląda ukochany gwiazdy "Nasz nowy dom"
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 26.06.2023 11:49

Elżbieta Romanowska pokazała partnera! Tak wygląda ukochany gwiazdy "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska, fot. KAPIF
Elżbieta Romanowska, fot. KAPIF

Elżbieta Romanowska pokazała partnera. Aktorka i prowadząca “Nasz nowy dom” już nie ukrywa swojego ukochanego. Tak wygląda jej druga połówka.

Elżbieta Romanowska prowadzącą "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska w maju została ogłoszona nową prowadzącą “Nasz nowy dom”. Gwiazda przejęła posadę po Katarzynie Dowbor, która z flagowym show Polsatu związana była od 10 lat.

Angaż aktorki do roli gospodyni formatu wywołał burzę w komentarzach na portalach społecznościowych. Widzowie Polsatu nie byli przygotowani na taką rewolucję, zwłaszcza że Dowbor od lat cieszyła się dobrą opinią i sympatią wśród publiczności.

Romanowska na podjęcie decyzji w sprawie pracy w “Nasz nowy dom” miała zaledwie kilka godzin. Ofertę przyjęła, a gdy tylko pod jej adresem padły nieprzyjemne komentarze, w jej obronie stanęła jej poprzedniczka. Dowbor zaapelowała do internautów, by nie krytykowali Romanowskiej:

“Decyzja musiała zostać podjęta bardzo szybko, bo zdjęcia do nowego sezonu ruszają w poniedziałek. Ekipa programu dostała zakaz wypowiadania się o Eli do czasu startu zdjęć do nowego sezonu. Miszczak wprowadził nowe zasady” – informowała na początku maja Plejada.

Katarzyna Dowbor długo nie czekała na nową pracę. Właśnie pochwaliła się szczegółami

Elżbieta Romanowska na planie "Nasz nowy dom"

Romanowska nagrała już pierwszy odcinek nowego sezonu “Naszego nowego domu”, który zostanie wyemitowany już we wrześniu. Gwiazda na planie została przyjęta bardzo ciepło, a rodzina, której pomogła nagrodziła ją bukietem pięknych kwiatów.

Aktorka nie kryła wzruszenia, gdy na planie premierowego odcinka padł ostatni klaps. Zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze wspomnianymi bukietami. W jej oczach widać łzy szczęścia.

Dziękuję, że mogę być częścią czegoś tak pięknego – wyznała Ela.

Elżbieta Romanowska na planie Nasz nowy dom, fot. Instagram
Elżbieta Romanowska na planie Nasz nowy dom

Elżbieta Romanowska pokazała partnera

Elżbieta mimo natłoku obowiązków nie zapomina o fanach i co jakiś czas udostępnia dla nich okno z pytaniami. Podczas ostatniej takiej rozmowy pochwaliła się partnerem, o którego zapytała ją jedna z obserwatorek.

Miłość kwitnie? Czy pokaże pani partnera? – podpytywała fanka zaciekawiona losami związku swojej idolki.

Romanowska odpowiedziała:

Tak, dziękuję. Co do pokazywania partnera, to oboje nie mamy takiej potrzeby. Kto ma go znać (bliscy mi ludzie), ten go zna. Może kiedyś się to zmieni.

Do swojego komentarza Ela dołączyła romantyczne zdjęcie we dwoje, które publikujemy poniżej.

Elżbieta Romanowska z partnerem
Elżbieta Romanowska z partnerem
Elżbieta Romanowska z partnerem
Elżbieta Romanowska z partnerem