Uczestniczka programu "Rolnicy. Podlasie" Żródło: Kadr z odcinka "Poranne obrządki u kóz" na kanale "Ranczo Laszki" w serwisie YouTube

Emilia Korolczuk podziękowała za wizytę fanów: "dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury"

3 Maj 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka programu „Rolnicy. Podlasie” zamieściła radosny wpis, w którym opowiedziała internautom o tym, co ją ostatnio spotkało. Mimo kiepskiej pogody Emilię Korolczuk odwiedziło wielu fanów pragnących ofiarować jej coś od siebie. Większość podarków była dedykowana w szczególności dla córeczki, której narodzin rolniczka spodziewa się lada tydzień.

  • Emilia Korolczuk niebawem urodzi dziecko
  • Ostatnio rolniczkę odwiedzili fani
  • Obdarowali przyszłych rodziców wieloma podarkami

„Rolnicy. Podlasie” to program emitowany na antenie Fokus TV ukazujący realia życia na polskiej wsi. Udział w programie zapewnił rozpoznawalność między innymi Emilii Korolczuk, która na co dzień zajmuje się prowadzeniem „Rancza Laszki” oraz kanału w serwisie YouTube pod tą samą nazwą, skąd pochodzi wykorzystane a artykule zdjęcie. Ostatnio rolniczka musiała nieco zwolnić jednak tempa - to za sprawą jej stanu. Emilia Korolczuk wyczekuje bowiem narodzin córki.

Bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” spodziewa się dziecka

Radosne wieści dotyczące uczestniczki programu „Rolnicy. Podlasie” spłynęły do mediów pod koniec lutego 2021 roku. Informowano wówczas, że Emilia Korolczuk jest w piątym miesiącu ciąży i spodziewa się narodzin dziewczynki.

Emilia Korolczuk i jej partner, Karol, wybrali już imię dla dziecka. Dziewczynka otrzyma imię Laura. Lekarze wyznaczyli termin porodu na dzień 3 czerwca. Jak się okazuje, na narodziny potomka rolniczki czekają nie tylko rodzice.

Fani zasypali Emilię Korolczuk prezentami

Rozwiązanie coraz bliżej, a z uwagi na specyfikę sytuacji Emilia Korolczuk musiała nieco zwolnić tempa. Nie oznacza to jednak, że w życiu rolniczki nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - ostatnio bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” miała wyjątkowo intensywny dzień.

Historia Bronisława Cieślaka z czasów studenckich wzbudza zainteresowanie. Jak aktor zyskał swój znak szczególny?Historia Bronisława Cieślaka z czasów studenckich wzbudza zainteresowanie. Jak aktor zyskał swój znak szczególny?Czytaj dalej

Rolniczka opowiedziała o wszystkim na łamach Facebooka, gdzie jej publikacjom przygląda się grono 53 tys. obserwujących. W sobotę 1 maja, pierwszy majówkowy dzień, do „Rancza Laszki” tłumnie przybyli goście. Co warto podkreślić, nie przyjechali w odwiedziny z pustymi rękami.

Bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” relacjonowała, że odwiedzający ją mimo kiepskiej pogody fani obdarowali rolniczkę prezentami. Zdjęcia podarków trafiły już do sieci. Dzięki temu możemy przekonać się, że większość z nich była dedykowana córeczce Emilii Korolczuk, Laurze.

Dziewczynka otrzymała między innymi piękne dziecięce ubranka z podobiznami zwierząt. Wśród podarków nie zabrakło również zabawek oraz czegoś dla dorosłych. Na opublikowanych w sieci fotografiach dają się dostrzec również rozmaite słodkości i napoje alkoholowe.

Emilia Korolczuk podziękowała za wyjątkowe prezenty, dobre słowa oraz życzenia składane jej powiększającej się rodzinie. Rolniczka zaznaczyła, że jest także wdzięczna za wyrozumiałość. Z uwagi na swój stan bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” woli pozostać w domu.

- Drodzy Fani, dziś pomimo nieciekawej pogody było Was tylu, że jak to stwierdzili sąsiedzi "przez Laszki przejechała cała Polska". Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, że nie wychodzę, bo w 9 miesiącu ciąży jest mi po prostu ciężko, dziękujemy za pozdrowienia, przemiłe słowa, życzenia oraz... Czego się nigdy nie spodziewaliśmy dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury, która ma być z nami dopiero za miesiąc - czytamy na Facebooku.

Drodzy Fani, dziś pomimo nieciekawej pogody było Was tylu, że jak to stwierdzili sąsiedzi "przez Laszki przejechała cała...

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Sobota, 1 maja 2021

Ranczo cały czas się powiększa ????❤️❤️ Wesołych Świąt!

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Niedziela, 4 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Fokus.tv, Gazeta Współczesna, Tygodnik Rolniczy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł