Swiatgwiazd.pl
Michał Wiśniewski

Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowszy wpis w social mediach Michał Wiśniewski poświęcił zmarłemu bliskiemu przyjacielowi. Mężczyzna niedawno przyśnił się liderowi zespołu "Ich Troje", co wywołało lawinę wspomnień. Tamtej nocy piosenkarz nie mógł już spać spokojnie

  • We wrześniu Michał Wiśniewski stracił bliskiego przyjaciela

  • Organizm Adama Śledzianowskiego walczył z infekcją

  • W tym roku panowie mieli wspólnie świętować 30 urodziny mężczyzny

Michał Wiśniewski należy do tych przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych na co dzień. Zwykle publikacje piosenkarza pełne są optymizmu i radości, na prezentowanych zdjęciach często występują jego bliscy. Tym razem Michał Wiśniewski zachował jednak pełną powagę - wpis poświęcił bowiem zmarłemu kilka miesięcy temu przyjacielowi.

We wrześniu ubiegłego roku Michał Wiśniewski żegnał zmarłego przyjaciela

Michał Wiśniewski przekazał niezwykle przykre informacje we wtorek 29 września ubiegłego roku. Właśnie tego dnia odszedł Adam Śledzianowski, jednoczesny fan piosenkarza oraz przyjaciel całej rodziny Wiśniewskich.

- Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały, kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany! - żegnał bliską osobę Michał Wiśniewski.

Wokalista nie podał wówczas przyczyny śmierci 29-latka. Zgodził się porozmawiać na ten temat z mediami dopiero miesiąc później. Adam Śledzianowski od urodzenia borykał się z problemami natury zdrowotnej, w tym niewydolnością nerki. Jak wyjawił, odejście przyjaciela było nagłe.

Pod koniec września przyjaciel Michała Wiśniewskiego zaczął borykać się z infekcją. Skontaktował się z lekarzem poprzez teleporadę, lecz jego stan dalej się pogarszał. Bliscy Śledzianowskiego, według relacji piosenkarza, dalej szukali pomocy medycznej, w wyniku czego mężczyzna został skierowany do szpitala z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Rodzina musiała zabrać go tam jednak na własną rękę. Adam Śledzianowski zmarł w trakcie podróży. Wykonany pośmiertnie test nie wykazał zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Piosenkarz wspomina Adama Śledzianowskiego

Wczoraj na Instagramie Michał Wiśniewski opisał fanom to, co przydarzyło mu się podczas jednej z ostatnich nocy. We śnie piosenkarza pojawił się właśnie zmarły niedawno Adam Śledzianowski. Lider „Ich Troje” usłyszał nawoływania przyjaciela, postanowił zejść więc na dół na papierosa. Wtedy dotarło do niego, że bliska osoba przecież nie potowarzyszy mu, jak zwykle, podczas palenia.

Tej nocy Michał Wiśniewski nie mógł już zasnąć. Do piątej rano przeglądał archiwalne zdjęcia; niektóre później znalazły się na jego profilu w mediach społecznościowych. Zdał sobie wówczas sprawę z tego, ile tak naprawdę znaczyła dla niego osoba Adama Śledzianowskiego.

- (...) dotarło do mnie, że to nie był żaden przyjaciel tylko ktoś, kto znaczył o wiele, wiele więcej. Wypłakałem się na ile miałem sił i wróciłem do Poli - relacjonował wokalista.

Michał Wiśniewski przypomina, że w tym roku Adrian Śledzianowski skończyłby 30 lat. Panowie mieli wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Jak kończy wpis piosenkarz, teraz pozostało mu jednak wyłącznie wpatrywanie się w setki wspólnych zdjęć.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda wyznała, dlaczego nie sypia z mężem

  • W wyjątkowy sposób upamiętniono Krzysztofa Krawczyka

  • Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację, pokazała relację z pobytu w szpitalu

Źródło: Plotek, Instagram, WP, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >