Rolnik szuka żony - operacja Krystyny Żródło: Instagram.com/kristina.v1

Krystyna z „Rolnik szuka żony” przeszła operację piersi: „bardzo się cieszę, bardzo”

1 Maj 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Krystyna Kamińska wzięła udział w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Choć uczestniczka nie znalazła miłości na ekranie, dziś jest szczęśliwie zakochana. To właśnie żona Agnieszka wspierała ją podczas niedawnego pobytu w szpitalu. Krystyna poddała się bowiem zabiegowi powiększenia piersi.

  • Krystyna Kamińska zasłynęła w drugim sezonie „Rolnik szuka żony”
  • W programie zabiegała o względy Roberta, który ostateczne wybrał inną kobietę
  • W 2016 roku bohaterka show poznała Agnieszkę, która dziś jest jej żoną
  • W miniony piątek Krystyna Kamińska przeszła operację powiększenia piersi

Podczas gdy widzowie z niecierpliwością czekają na ósmy sezon programu „Rolnik szuka żony”, my wracamy pamięcią do jego drugiej serii. Przypomnijmy, że jedną z uczestniczek tej odsłony była Krystyna Kamińska. Życie kobiety po odejściu z telewizyjnego show całkowicie się zmieniło.

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” ma żonę

Zgłaszając się do programu „Rolnik szuka żony”, Krystyna Kamińska miała nadzieję, że odnajdzie prawdziwą miłość. Początkowo kobieta zabiegała o względy Roberta, który ostatecznie zdecydował się na związek z inną kobietą. Zaledwie kilka miesięcy później szczęście uśmiechnęło się do Krystyny.

Okazało się, że bohaterka „Rolnik szuka żony” nie potrzebowała programu do tego, by odnaleźć drugą połówkę. W walentynki 2016 roku Krystyna poznała bowiem Agnieszkę, z którą dziś wiedzie szczęśliwe życie. W ubiegłym roku media donosiły o ślubie dwóch kobiet.

- Teraz już oficjalnie – Panie Kamińskie – pisała szczęśliwa Krystyna na Instagramie.

Andrzej Piaseczny zamieszkał z mamą. Opowiedział o opiece nad seniorkąAndrzej Piaseczny zamieszkał z mamą. Opowiedział o opiece nad seniorkąCzytaj dalej

Ceremonia zaślubin miała odbyć się w szkockim Edynburgu. Z medialnej relacji wynikało, że kobiety nie zdecydowały na huczne wesele. W zamian za to zorganizowały uroczysty obiad dla zaproszonych gości. Przełamując konwenanse, nie ubrały się też w białe suknie, a założyły stylowe garnitury.

Krystyna przeszła operację powiększenia piersi

Krystyna i Agnieszka są dla siebie największym wsparciem. Kobiety mają za sobą stresujące przeżycie. W miniony piątek bohaterka „Rolnik szuka żony” przeszła bowiem poważną operację. Jak zaznaczyła w mediach społecznościowych, jej marzeniem było powiększenie piersi.

- Już jestem po. Czuję się dobrze. (...) Nic mnie nie boli, leki przeciwbólowe na pewno działają. Piersi są piękne. Nic nie widzę, nic nie mogę dotykać. Nawet jak mogę, to póki co się boję. Bardzo się cieszę, bardzo– mówiła zachwycona na InstaStory.

Dziś Krystyna poinformowała, że już niebawem będzie mogła wrócić do domu. Zdradziła, że ze szpitala odbierze ją ukochana. Publikując relacje na Instagramie, nie szczędziła ciepłych słów swojej ukochanej. Miała na to siłę, bo – jak zaznaczyła – w szpitalu było jej dobrze i zdążyła odpocząć.

- Odpoczęłam niesamowicie podczas narkozy, bardzo przyjemnie ją wspominam. (…) Moja kochana po mnie przyjedzie – dodała.

Krystyna KamińskaŹródło: Instagram.com/kristina.v1

Krystyna Kamińska2Źródło: Instagram.com/kristina.v1

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pudelek, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł