Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda przyznała się, że nie śpi z mężem w jednym łóżku. Wygoda jest dla niej najważniejsza
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.05.2021 02:00

Doda przyznała się, że nie śpi z mężem w jednym łóżku. Wygoda jest dla niej najważniejsza

Doda
Piotr Molecki/East News
  • Doda zaprezentowała listę 10 rzeczy, których nie lubi

  • Poszczególne punkty dotyczyły między innymi interakcji z innymi czy jedzenia

  • W sekcji komentarzy fani dopytywali o czekający na premierę film „Dziewczyny z Dubaju”

Doda zasłynęła między innymi dzięki działalności z zespołem „Virgin”. Media od lat chętnie śledzą życie prywatne piosenkarki, a podłapywanie ciekawostek na jej temat umożliwia fanom instagramowy profil Doroty Rabczewskiej. Internetowy zakątek Dody obserwuje obecnie liczne grono 1 mln użytkowników. Ostatnio wokalistka zapoznała internautów z listą 10 rzeczy, których ogromnie nie lubi.

Lista rzeczy, których Doda nie może ścierpieć

Niedawno Doda postanowiła opublikować relację na żywo, podczas której opowiadała o tym, czego nie lubi. Lista uwzględniła między innymi kwestię wypoczynku.

Okazuje się, że piosenkarka lubi spać sama i tylko to zapewnia jej odpowiednią regenerację. W przeciwnym wypadku celebrytka nie czuje się wyspana i gotowa do działania. Doda ogromnie nie lubi tego, gdy ktoś przeszkadza jej w wypoczynku. W związku z tym niewykluczone, że w miejscu zamieszkania małżonków stoją dwa łóżka.

- Kocham spać sama, kocham swoje łóżko, swoje miejsce, swoją kołdrę, swoją poduszkę, swój czas - poinformowała fanów.

Na liście najbardziej nielubianych przez Dodę rzeczy znalazło się również jedzenie śniadania w łóżku. Skoro już o jedzeniu mowa, wokalistka wyznała, że ogromnie nie lubi również jednego z najbardziej popularnych w Polsce dań - pierogów. Celebrytka stroni od nich niezależnie od nadzienia.

Listę Dody uzupełniają takie punkty jak: wydawanie pieniędzy, wschody słońca, chirurgia i zabiegi medycyny estetycznej, licówki, huczne imprezy oraz towarzystwo wyjątkowo gadatliwych osób. Co ciekawe, piosenkarka uwzględniła w zestawieniu również social media.

- Najlepsze lajfiki u Ciebie. Jesteś cudowna, mądra i inspirująca - podsumowała publikację Dody jedna z internautek.

Fani dopytują o nowy projekt piosenkarki

Choć tematem relacji na żywo były rzeczy nielubiane przez piosenkarkę, w sekcji komentarzy nie zabrakło pytań od niego odbiegających. Fani tłumnie dopytywali bowiem o projekt, nad którego realizacją czuwa obecnie Doda. Chodzi o film „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Tym razem piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy. Jedna z komentujących internautek zapytała między innymi o to, na ile zwiastunów produkcji odbiorcy mogą liczyć. Doda wyjaśniła, że wypuszczone zostają dwa trailery „Dziewczyn z Dubaju”. Niestety nie wyjawiła daty upublicznienia wspomnianych materiałów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Doda