Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Gwiazda jest pogrążona w smutku
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:15

Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Gwiazda jest pogrążona w smutku

Julia Wróblewska
Jan BIELECKI/East News
  • Julia Wróblewska przekazała fanom smutne wieści

  • Odeszła bliska osoba z jej otoczenia

  • Niedawno znana polska piosenkarka również informowała o śmierci bliskiej osoby

Julia Wróblewska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność między innymi dzięki roli Zosi w „M jak Miłość”, gdzie gra od 2006 roku. Młoda aktorka dziś chętnie udziela się w mediach społecznościowych; jej profil na Instagramie zrzesza ponad 500 tys. obserwujących. Wczoraj Julia Wróblewska zaznajomiła fanów z niezwykle przykrą informacją.

Julia Wróblewska straciła bliską osobę

W niedzielę 2 maja Julia Wróblewska zamieściła na oficjalnym profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie. Można dostrzec na nim aktorkę, która pozuje do zdjęcia z młodym mężczyzną.

Ze wpisu wynika, że mężczyzna przedstawiony na fotografii, Kuba, odszedł. Julia Wróblewska nie wyjawia, kim dla niej był. Okoliczności ujawnienia jego śmierci pozwalają jednak przypuszczać, że młoda aktorka i Kuba pozostawali w dobrych, bliskich relacjach.

Jak można dowiedzieć się z krótkiej notki zamieszczonej przez właścicielkę profilu, aktorka wciąż nie może uwierzyć w prawdziwość tego, z czym obecnie przyszło się jej zmierzyć. Julia Wróblewska nie podaje, co stało się z Kubą, ani ile mężczyzna miał lat. O jego młodym wieku świadczą jednak napisane przez gwiazdę „M jak Miłość” słowa.

- Spoczywaj w pokoju... Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*] - czytamy w mediach społecznościowych.

Po kilku godzinach od zaistnienia publikacja zebrała kilkanaście tysięcy reakcji. Julia Wróblewska ostatecznie usunęła jednak możliwość dodawania nowych komentarzy, obecnie nie zobaczymy pod czarno-białym zdjęciem wiadomości od internautów.

Smutne wieści od jednej z polskich piosenkarek

Niedawno smutne wieści napłynęły do fanów również od Joanny Klepko, znanej szerszej publiczności jako Cleo, byłej reprezentantki Polski na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Za pomocą Instagrama piosenkarka poinformowała internautów o śmierci osoby, dzięki której mogliśmy podziwiać wiele barwnych strojów wokalistki.

Jak przekazała Cleo, w czwartek 22 kwietnia odeszła pani Małgosia. Kobieta trudniła się krawiectwem i wyczarowywała dla piosenkarki najpiękniejsze stroje. Nie było dla niej rzeczy niemożliwych - realizowała każdy zwariowany projekt, który narodził się w głowie trenerki programu „The Voice Kids”.

- Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia - wybitna krawcowa i przede wszystkim kobieta o Wielkim Sercu... Pamiętam jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje pytając: - Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć? Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu wszystko da się uszyć - wspomina piosenkarka.

``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]