Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Kasprzyk została zdradzona, znała kochankę męża. O romansie dowiedziała się w tajemniczy sposób, rozwikłała zagadkę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.08.2023 10:35

Ewa Kasprzyk została zdradzona, znała kochankę męża. O romansie dowiedziała się w tajemniczy sposób, rozwikłała zagadkę

Ewa Kasprzyk zdradzona przez męża, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk zdradzona przez męża, fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk była w związku małżeńskim przez 36 lat. Ostatecznie związek gwiazdy zakończył się rozwodem. Dopiero niedawno aktorka postanowiła wyjawić, nieprzyjemne kulisy małżeństwa.

Ewa Kasprzyk i jej małżeństwo

Ewa Kasprzyk jest dziś w szczęśliwym związku z Michałem Kozerskim, którego cała Polska miała okazję poznać dzięki występowi pary w programie TVN “Power Couple”. Zanim aktorka poznała jednak ukochanego, przez 36 lat pozostawała w związku małżeńskim.

Męża - inżyniera Jerzego Bernatowicza, poznała wkrótce po ukończeniu studiów w Krakowie. Po dwóch latach zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a wkrótce później na świat przyszła ich córka.

Ewa Kasprzyk z mężem 1.png
Ewa Kasprzyk z byłym mężem Jerzym Bernatowiczem, fot. KAPiF
To już koniec! Była ukochana Marcina Hakiela oficjalnie potwierdziła rozstanie. Nagle zaczęła mówić o... Cichopek

Zdrada w małżeństwie Ewy Kasprzyk

Choć początkowo Ewa Kasprzyk postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu, po jakimś czasie zdecydowała się powrócić do pracy. W tym celu wyjechała do Warszawy, pozostawiając męża w Gdyni. Rozłąka negatywnie odbiła się na kondycji związku, ponieważ po jakimś czasie doszło do zdrady, która ostatecznie zakończyła relację małżeńską gwiazdy.

Tak, miałam do czynienia ze zdradą. Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę, bo sama też nie jestem święta - wyznała w rozmowie z “Na Żywo”.

O tym, że padła ofiarą zdrady, Ewa Kasprzyk dowiedziała się w bardzo nietypowy sposób.

Ewa Kasprzyk 1.png
Ewa Kasprzyk została zdradzona przez męża, fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk nakryła męża na zdradzie

Jak wyznała Krzysztofowi Ibiszowi w programie “Zrozumieć kobietę”, jej mąż przez rok otrzymywał wiadomości SMS od swojej kochanki, które ta, by ukryć prawdę, podpisywała męskim pseudonimem.

Potem okazało się, że znałam tę kobietę. Nie czułam potrzeby rewanżu... Miałam to szczęście, że mogłam ulokować uczucia gdzie indziej - przyznała się Ewa Kasprzyk.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Kasprzyk z mężem 2.png
Ewa Kasprzyk z byłym mężem Jerzym Bernatowiczem, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk z partnerem.png
Ewa Kasprzyk z obecnym partnerem Michałem Kozerskim, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk 2.png
Ewa Kasprzyk, fot. KAPiF