Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ezra Miller ponownie aresztowany. Kolejny wybryk 29-letniego aktora
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 20.04.2022 12:31

Ezra Miller ponownie aresztowany. Kolejny wybryk 29-letniego aktora

Ezra Miller (EA)
fot. AFP / East News

Amerykański aktor Ezra Miller po raz kolejny został zatrzymany przez policję – 29-latek trafił do aresztu drugi raz w ciągu ostatnich tygodni. Tym razem artysta, znany szerszej publiczności między innymi z roli w serii filmów "Fantastyczne zwierzęta", miał zaatakować krzesłem 26-letnią kobietę.

Ezra Miller aresztowany. Znowu

Pod koniec marca media po raz pierwszy obiegła informacja o zatrzymaniu Millera – wtedy też miał on obrażać gości jednego z barów karaoke na Hawajach, a także być agresywnym dla części z nich.

Zaczął krzyczeć przekleństwa i w pewnym momencie chwycił mikrofon 23-letniej kobiety śpiewającej karaoke, a później rzucił się na 32-letniego mężczyznę grającego w rzutki – podał w oświadczeniu departament policji dla hrabstwa Hawaii.

Aktor szybko został zatrzymany, jednak opuścił areszt po wpłaceniu 500 dolarów kaucji. Nie ostudziło to jednak jego zapędów. Zaledwie kilka tygodni później wszczął awanturę w jednym z prywatnych domów nieopodal miejscowości Hilo.

Lokalni funkcjonariusze przybyli na miejsce po tym, gdy Ezra Miller rzucił krzesłem w 26-letnia właścicielkę posesji. Ta poprosiła wcześniej aktora, by opuścił jej dom. Kobieta miała zakończyć spotkanie z aktorem z raną głowy, odmówiła jednak wezwania pomocy medycznej. Zatrzymania Millera dokonano, gdy 29-latek opuścił już posiadłość i próbował odjechać z miejsca zdarzenia.

Po kilku godzinach artysta opuścił areszt, postanowiono mu jednak zarzut napaści drugiego stopnia. W stanie Hawaje grozi za nią wysoka grzywna lub tez kara pozbawienia wolności – nawet do 5 lat.

W ostatnim czasie Ezra dał poznać się widzom głównie dzięki roli Credence'a Barebone'a w trzech częściach serii "Fantastyczne zwierzęta". Wcześniej pojawił się także w "Charliem", "Pani Bovary" czy "Wykolejonej". W 2023 roku premierę mieć będzie zaś "The Flash", w którym Miller kreować będzie główną rolę.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapadł wyrok ws. śmierci uwielbianej gwiazdy, fani są wstrząśnięci. Szczegóły tragedii są bolesne dla wszystkich

  2. Gdyby żyła, skończyłaby dziś 89 lat. Polacy ją kochali, do końca nie pogodziła się z osobistą tragedią

  3. Gwiazdor TVN trafił do szpitala, wyciekły porażające szczegóły. Fani są wstrząśnięci

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Ezra Miller