Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Foremniak pokazała stopy. Kadr z bliska wywołał lawinę komentarzy
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.05.2024 22:24

Foremniak pokazała stopy. Kadr z bliska wywołał lawinę komentarzy

Małgorzata Foremniak
fot. KAPiF

Małgorzata Foremniak właśnie opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Popularna aktorka pokazała swoje stopy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Kariera Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak to popularna aktorka, znana głównie dzięki roli doktor Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu "Na dobre i na złe". W swojej karierze zagrała także w wielu filmach, takich jak “Quo vadis”, “Pitbull” czy “Och, Karol 2”. Foremniak zdobyła również trzy Telekamery w kategorii najlepsza aktorka oraz Złotą Telekamerę.      

Małgorzata Foremniak jest ambasadorką dobrej woli UNICEF. Reprezentowała Polskę w sztafecie niosącej ogień olimpijski, przebiegając 450 metrów. W 2005 roku wzięła udział w II edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami" produkcji TVN, gdzie razem z partnerem Rafałem Maserakiem zajęła 2. miejsce. Od 2008 roku była jurorką w programie "Mam talent!" emitowanym na TVN.

Małgorzata Foremniak ma dwoje adopcyjnych dzieci. Nigdy nie mówiły do niej "mamo". "Biologicznej miłości nic nie jest w stanie zastąpić" Był mężem Małgorzaty Foremniak, zostawił dla niej jej koleżankę z planu. Finał historii jest bardzo smutny

Życie prywatne Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Tomasz Jędruszczak, z którym miała córkę Aleksandrę. Jednak ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Tomasz Jędruszczak wiele lat później zginął w wypadku samochodowym pod Białobrzegami 4 maja 2005 roku.  

W 1998 roku Małgorzata poślubiła reżysera Waldemara Dzikiego. Wspólnie adoptowali dwoje dzieci, Milenę i Patryka. Przed małżeństwem z Małgorzatą, Waldemar Dziki był mężem aktorki Darii Trafankowskiej, znanej z serialu „M jak miłość”.

Teraz Foremniak mocno zaskoczyła fanów.

Małgorzata Foremniak pokazała stopy

Małgorzata Foremniak na swoim Instagramie opublikowała bardzo nietypowe zdjęcie. Gwiazda relaksuje się na łonie natury z ukochanym pieskiem. Jednak na pierwszym planie są jej stopy!

Zawsze wiedziałam, że mam coś z Hobbita – napisała Foremniak. 

Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy – przeważnie pozytywnych. Internauci są zachwyceni poczuciem humoru aktorki i jej podejściem do życia. Zauważyli też, że stopy 57-latki nie są pierwszej czystości.

  • Pani jest chodząca charyzmą 
  • Uwielbiam Pani dystans i poczucie humoru!
  • I to się nazywa być szczęśliwym człowiekiem, tak niewiele nam potrzeba Małgosiu i jak Cię nie kochać to jest niemożliwe My kochamy całym sercem. 
  • To chyba tez z Cejrowskiego. 
  • Ale brudne te syrki.
  • Wspaniała, naturalna, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie - za to uwielbiam Panią, pozdrawiam – czytamy w komentarzach.

Wy też lubicie humor Małgorzaty Foremniak?

Małgorzata Foremniak, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, fot. KAPiF