Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ktoś przejął profil Gabriela Seweryna po jego śmierci i dokonał zmian. Co opublikowano?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 29.11.2023 09:52

Ktoś przejął profil Gabriela Seweryna po jego śmierci i dokonał zmian. Co opublikowano?

Gabriel Seweryn na Instagramie
Gabriel Seweryn na Instagramie

Gabriel Seweryn nie żyje. Kto zarządza jego profilem po śmierci? Co opublikowano kilkanaście godzin po tym, jak zmarł?

Gabriel Seweryn nie żyje. Ostatni film

Gabriel Seweryn nie żyje. W wieku 56 lat zmarła gwiazda “Królowych życia”. O szczegółach poinformowały media z Głogowa – rodzinnego miasta celebryty. 

Śmierć potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Seweryn około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – powiedziała rzeczniczka szpitala.

Zanim Seweryn trafił do szpitala, połączył się z internautami. Podczas relacji na żywo opowiedział o dramacie, z jakim się mierzy:

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie che mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi. Zamówisz taksówkę?

Krótko przed śmiercią media obiegły smutne informacje na temat sytuacji, w jakiej znalazł się projektant futer.

Szpital komentuje film z Gabrielem Sewerynem błagającym o pomoc. Oto ich stanowisko Rzecznik pogotowia tłumaczy, dlaczego wstrzymywano się z pomocą Gabrielowi Sewerynowi. Ujawniono nowe fakty

Szpital komentuje śmierć Gabriela Seweryna

Nagranie wstrząsnęło internautami, którzy pod adresem głogowskiej służby zdrowia nie szczędzą ostrych słów. Piszą m.in.:

  • W takim pokur….ym państwie żyjemy. Na co te podatki? Na karetki, które odmawiają zabrania Cię do szpitala?
  • Pogotowie i SOR’y w Polsce zajęte są zgarnianiem żuli z ulicy i popijaniem kawy na zapleczu.
  • O fu*k! Polska służba zdrowia…
  • Gdzie my żyjemy… służba zdrowia? Nie ma czegoś takiego… mordują ludzi w białych rękawiczkach…
  • Szpital, w którym zmarł to zwykła umieralnia. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Jako pierwszy głos zabrała rzecznika głogowskiego szpitala, która poproszona przez Plejadę o komentarzy, powiedziała:

Szpital odmawia komentarza — przekazała rzeczniczka Ewa Todorov.

W dalszej części rozmowy dodała:

Szpital nie świadczy usług wyjazdowych na telefon alarmowy pogotowia. Pacjenci są pod opieką szpitala dopiero po przywiezieniu ich karetką do placówki.

Poznaliśmy też oficjalnego stanowisko rzecznika pogotowia w Legnicy. Dlaczego zespół ratownictwa medycznego nie udzielił pomocy Gabrielowi Sewerynowi? 

Karetka była na miejscu. Na miejscu podjęto również interwencje policji z uwagi na to, że sam pacjent pan Gabriel, jak i osoby towarzyszące były agresywne. Łącznie z tym, że grozili zespołowi ratownictwa medycznemu – czytamy na łamach “Faktu”.

Rzecznik twierdzi, że Gabrielowi Sewerynowi towarzyszyło kilka osób:

Nie było odmowy przyjęcia. Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób.

Zmiany na profilu Gabriela Seweryna po jego śmierci. Kto nim zarządza?

Krótko po tragicznych doniesieniach, na profilu Gabriela zaszła zmiana. Jego zdjęcie profilowe zostało podmienione – twarz mężczyzny zastąpiła czarna plansza, która symbolizuje żałobę. Internauci zastanawiają się teraz, kto zarządza profilem bohaterów “Królowych życia”.

Po śmierci Gabriela Seweryna zmieniono zdjęcie profilowe na jego Instagramie
Po śmierci Gabriela Seweryna zmieniono zdjęcie profilowe na jego Instagramie

Gabriel, gdy był w związku z Rafałem Grabiasem, zapewnił, że to on zarządzał jego profilem. Niewykluczone, że obecnie konto Seweryna trafiło pod opiekę jego obecnego ukochanego, Karola Biełonia. Para związała się w 2021 roku, a sam Gabriel o ukochanym wypowiadał się w superlatywach.

Odkąd jestem z moim Kamilkiem, sprzyja mi niebywałe szczęście i przydarzają mi się niewiarygodne historie – przyznał Pomponikowi. 

Twierdził też, że Karol jest miłością jego życia. Wspólne zdjęcie pary poniżej. Jak myślicie, czy to właśnie on ma wgląd do konta Gabriela?

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn i jego ostatni partner, fot. KAPIF

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Co opublikował na Instagramie?

21 września powiadomił fanów na Instagramie, że wyrejestrował działalność gospodarczą. Gabriel po zamknięciu dawnego biznesu musiał znaleźć nową pracę. Postanowił działać w branży beauty. 

Od dłuższego czasu Seweryn chodził na kurs Szkoły Makijażu Permanentnego. 

Dawny Król Życia pokazywał nagrania z kursu i jest pełen nadziei. Planował też, że w dawnym salonie futer otworzy salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. 

Dzięki Sylwii odkryłem, że nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję. Sylwii spokój i opanowanie oraz pewność w wykonywaniu zabiegu zapewnił mi odwagę i pomógł mi uwierzyć w to, że będę mistrzem makijażu permanentnego – pisał na Instagramie.

W drugiej połowie listopada w jego pracowni pojawił się specjalny gość. Była to Dagmara Musiał, zajmująca się medycyną estetyczną i przedłużaniem włosów. Para opublikowała wspólne, bardzo ogniste zdjęcie. Opatrzone było znaczącym podpisem:

Coś mi się wydaje, że PLN stoją dużo lepiej niż dolarsy – napisał Seweryn, dodając takie hasztagi jak „pieniądze”, „rozwój”, „biznes” i „będzie się działo”.

Internauci mieli pewne zastrzeżenia do tego, jak się prezentuje mężczyzna. Głównie dotyczyły zbyt obcisłych ubrań. To ostatnie zdjęcie, jakie Gabriel umieścił w mediach społecznościowych. Miało być zapowiedzią wielkiej rewolucji planowanej na 2024 rok. Niestety, życie napisało inny scenariusz…

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Gabriel Seweryn – ostatnie zdjęcie, fot. Instagram
Gabriel Seweryn – ostatnie zdjęcie, fot. Instagram
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn z ostatniem partnerem, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn nie żyje, fot. AKPA
Gabriel Seweryn, fot. KAPIF