Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gąsiewska wrzuciła nowe zdjęcia i się zaczęło. Lawina obleśnych komentarzy. Fani bronią gwiazdy
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 23:25

Gąsiewska wrzuciła nowe zdjęcia i się zaczęło. Lawina obleśnych komentarzy. Fani bronią gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska
fot. KAPiF

Wiktoria Gąsiewska właśnie opublikowała w mediach społecznościowych z pozoru zwykłe zdjęcia. W komentarzach widzimy jednak obrzydliwe słowa. Wierni fani celebrytki stają w jej obronie. 

Kariera Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w bardzo młodym wieku, mając zaledwie 6 lat, gdy pojawiła się w krótkiej roli w popularnym serialu "Na dobre i na złe" nadawanym przez TVP. Jej kariera nabrała rozpędu, gdy była nastolatką. Występowała w różnych serialach, takich jak "Rodzina zastępcza", "O mnie się nie martw", "Barwy szczęścia" czy "Przyjaciółki". Jednak prawdziwym przełomem okazał się udział w kultowym komediowym serialu "Rodzinka.pl", gdzie grała u boku znanych aktorów jak Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Julia Wieniawa czy Adam Zdrójkowski. Ostatnio pojawiła się także w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", emitowanym przez Polsat.

Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji" Wiktoria Gąsiewska komentuje wypowiedź brata o Zdrójkowskim. "Bez powodu nikogo tak nie nazywa"

Życie prywatne Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski spotkali się po raz pierwszy jeszcze jako dzieci. Oboje grali razem w popularnych produkcjach telewizyjnych, takich jak "Rodzina zastępcza" czy "Rodzinka.pl". Ich związek w rzeczywistości rozpoczął się dopiero w 2017 roku, szybko stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Wspólnie triumfowali w pierwszej edycji programu tanecznego "Dance Dance Dance" na antenie TVP 2 i występowali razem jako prezenterzy w telewizji Polsat. Ich historię mieliśmy okazję poznać, gdy zdecydowali się na udział w programie "The Story of My Life. Historia naszego życia". 

Para rozstała się pod koniec 2021 roku, o czym poinformowała sama Gąsiewska, i mimo że ich drogi wielokrotnie się przecinały, fani nie mogą już liczyć na powrót ich uczucia.  Fani gwiazdy musieli poczekać do gali z okazji 30-lecia Polsatu, aby dowiedzieć się, że znalazła nowego partnera. Okazał się nim Jasper Sołtysiewicz, aktor znany z serialu "Barwy Szczęścia". Para poznała się na planie serialu, gdzie Gąsiewska i Jasper grali parę zakochanych. To, co zaczęło się na ekranie, przerodziło się w coś większego poza nim.

Niestety bycie osobą publiczną często nieodłączne jest z nieprzychylnymi komentarzami. Przekonała się o tym Wiktoria Gąsiewska. 

Fala obrzydliwych komentarzy w stronę Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska wstawiła na swojego Instagrama dwa zdjęcia, na których kuca w leginsach. Na pewno się nie spodziewała z jakimi komentarzami przyjdzie jej się mierzyć. 

  • Chyba Ci się trochę przybrało!
  • Łoo matko, co za siodło 
  • Zacny zad
  • Wiki, fajną masz tę dupcię
  • Niezła pufa – pisali w komentarzach.

Należy nagłaśniać, takie sytuacje i przypominać, że pisanie takiego rodzaju rzeczy może być bardzo szkodliwe w skutkach. Część internautów potraktowała młodą aktorkę bardzo przedmiotowo. Wyżej przytoczone wpisy są mizoginistyczne i seksistowskie. Na szczęście znalazło się grono fanów, którzy stanęli po stronie Wiktorii. 

  • Wygląda bardzo zdrowo i dobrze
  • Tak czytam te komentarze i po prostu nie dowierzam w to, jak można napisać takie rzeczy. Wiktoria to piękna, młoda, i przede wszystkim zdrowa kobieta, o pięknych naturalnych kształtach. Bądźmy dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali.
  • Serio. Kobieca, cudne kształty! W świecie sztuczności, chudości i chorą gonitwą za byciem fit to jest wprost cudowne, że są jeszcze kobiety, które wyglądają tak mega sexownie jak Wiktoria – czytamy.

Co o tym myślicie?

Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram