Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2023 11:19

Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji"

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz
fot. Świat Gwiazd

We wtorek mieliśmy okazję porozmawiać z Wiktorią Gąsiewską i Jasperem Sołtysiewiczem o ich relacji. Aktorka odniosła się również do wypowiedzi jej brata względem byłego partnera.

Gwiazdorski duet coraz chętniej pojawia się na ściankach podczas medialnych eventów i śmiało opowiada o łączącej ich relacji. Wiktoria Gąsiewska zdradziła nam, jak zareagowała na słowa brata o byłym partnerze.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o jej byłym partnerze

Przypomnijmy, że brat aktorki po walce z mężem Karoliny Pisarek udzielił wywiadu dziennikarce Świata Gwiazd, w którym opowiedział o swoich relacjach z obecnym partnerem 24-latki. 

Jak przyznał, z nowym chłopakiem siostry ma zdecydowanie lepszy kontakt niż z poprzednim. Co więcej, wyznał nawet, że mógłby zmierzyć się z Adamem Zdrójkowskim na ringu. Według niego aktor nie traktował dobrze Wiktorii Gąsiewskiej.

Po prostu źle ją traktował — przyznał ostro w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał twarz Izy. Kocha ją na zabój, poznali się w windzie

Wiktoria Gąsiewska komentuje wypowiedź brata

Od czasu głośnej wypowiedzi Mateusza, aktorka niechętnie powracała publicznie do tej kwestii. W rozmowie z nami zdradziła, jednak co uważa o zachowaniu członka rodziny.

Jeżeli chłopcy mają sobie coś do wyjaśnienia, to niech wyjaśnią. Jak chcą na ringu to na ringu, a jak chcą się spotkać prywatnie, to niech spotkają się prywatnie — stwierdziła Wiktoria Gąsiewska.

Okazuje się, że prywatnie aktorka nie poruszała z bratem kwestii głośnej wypowiedzi. Zdaje sobie jednak sprawę, co mogło spowodować u niego takie oburzenie.

Powiedział to co mu w duszy grało. Nie poruszaliśmy tego tematu w domu. Myślę, że jest u niego bardzo dużo emocji co do tej sytuacji — wyjaśniła nam.

Nowy chłopak chce ją traktować jak księżniczkę

Wiktoria Gąsiewska obecnie chętnie pokazuje się z nowym partnerem. Z Jasperem Sołtysiewiczem zna się od wielu lat, a nawet mają okazję wspólnie pracować na planie serialu "Barwy szczęścia".

Przed fotografami nie kryją czułości, a aktor przyznał nam, że robi wszystko, by jego partnerka poczuła się wyjątkowo.

Generalnie życzę wszystkim kobietom tego, żeby może koniecznie nie znalazły księcia, ale kogoś, kto będzie je traktował jak księżniczkę. Mam nadzieję, że Wiktoria trafiła dobrze — wyznał.

Zobacz zdjęcia:

Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz (2).jpg
fot. KAPiF
Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz (3).jpg
fot. Świat Gwiazd
Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz (4).jpg
fot. Świat Gwiazd

k