Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.03.2023 08:14

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy, Adam Zdrójkowski
fot. Świat Gwiazd, KAPiF

W minioną sobotę miała miejsce gala freak fightowa High League 6, podczas której wystąpił brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz. 26-latek po starciu z Rogerem Sallą udzielił nam wywiadu, w którym gorzko podsumował poprzedni związek siostry. 

Takiej wypowiedzi nie spodziewał się chyba nikt. Mateusz Gąsiewski pełen powagi wyjawił, jak jego siostrę traktował Adam Zdrójkowski. Aktor tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską przez 4 lata.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą przez 4 lata

Zarówno Wiktoria, jak i Adam to znane telewidzom osobistości, które na ekranach brylują od lat. Oboje występowali w “Rodzinie zastępczej” oraz “Rodzince.pl”. Seriale te przyniosły im ogólnopolską rozpoznawalność i uznanie, a dziś są jednymi z największych gwiazd młodego pokolenia. 

Swego czasu Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli związek nie tylko na planie serialu, ale również w życiu prywatnym. Regularnie publikowali wspólne zdjęcia i relacjonowali swoje życie. 

Internauci uwielbiali tę parę i z zapartym tchem śledzili ich losy, dlatego wielkim zaskoczeniem okazało się ich rozstanie. Aktorzy byli parą w latach 2017-2021, a o swoim rozstaniu mówili niechętnie, szybko ucinając temat.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Brat Wiktorii Gąsiewskiej o relacji z Adamem Zdrójkowskim

W minioną sobotę odbyła się 6. edycja gali High Leaugue, podczas której w oktagonie walkę stoczył bart Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz. 26-latek zawalczył z Rogerem Sallą, mężem Karoliny Pisarek, który ostatecznie zwyciężył pojedynek. 

Po walkach przyszedł czas na wywiady, a Mateusz w rozmowie z naszą reporterką zdecydował się na szokujące wyznanie. Stwierdził bowiem, że z obecnym partnerem siostry ma lepszy kontakt niż z Adamem Zdrójkowskim. Monika Maszkiewicz, reporterka serwisu Świat Gwiazd, postanowiła dopytać, co jest tego powodem. Wówczas Mateusz bez ogródek poinformował, że Adam Zdrójkowski źle traktował jego siostrę. 

Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie — wyjawił Gąsiewski, niedługo później dodając:

Po prostu źle ją traktował — powiedział Mateusz o Adamie Zdrójkowskim i jego relacji z Wiktorią.

Wiktoria Gąsiewska szczęśliwie zakochana

Obecnie Wiktoria Gąsiewska jest szczęśliwie zakochana, a wybrankiem jej serca został Jasper Sołtysiewicz, aktor znany m.in. z serialu “Barwy szczęścia”. Para ochoczo dzieli się ze światem swoją miłością i szczęściem, mogąc liczyć na wsparcie ze strony obserwatorów. 

Fani kibicują nowej relacji Wiktorii i mają nadzieję, że tym razem będzie miała ona szczęśliwy finał. Wszystko wskazuje na to, że nowa relacja ma lepszy wpływ na aktorkę, co potwierdzają słowa jej brata.

Rozmowę Moniki Maszkiewicz z Mateuszem Gąsiewskim zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz
Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz, Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat, fot. KAPiF
Mateusz Gąsiewski
Mateusz Gąsiewski, Speed Games Kuby Przygońskiego, fot. KAPiF
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Wielki Test o polskich komediach, fot. KAPiF