Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Azja Express": Łzy Adama Zdrójkowskiego. Wyznanie jego taty porusza do głębi
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.03.2023 08:00

"Azja Express": Łzy Adama Zdrójkowskiego. Wyznanie jego taty porusza do głębi

Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski
fot. kadr z programu "Azja Express"

Za nami kolejny odcinek programu “Azja Express”, w którym nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji. Adam Zdrójkowski, który wybrał się w podróż razem z tatą, dał się ponieść emocjom. W przejmujących słowach opowiedział o ich relacji. 

Ekstremalne przygody, podróżowanie po nieznanych zakątkach światkach, presja czasu i trudne warunki sprawiają, że wzajemna pomoc i współpraca staje się nieoceniona. Ostatni odcinek udowodnił, że podróż to nie tylko podziwianie widoków, ale też scalenie relacji i poznawanie się z nieznanych do tej pory stron.

"Azja Express": Adam Zdrójkowski w szczerym wyznaniu o ojcu

W sobotni wieczór wyemitowano kolejny odcinek przygodowego formatu “Azja Express”, w którym udział wzięły uwielbiane przez widzów gwiazdy. Uczestnicy musieli zmierzyć się z presją czasu i serią zadań do wykonania. Trudne warunki i rosnąca konkurencja dała się we znaki.

Jedną z par, których losy możemy śledzić w programie to Adam Zdrójkowski i jego tata, Dariusz Zdrójkowski. W ostatnim odcinku panowie zdobyli się na szereg wyznań i zgodnie stwierdzili, że wspólna podróż i przygoda z programem umacnia ich relację i sprawia, że mogą poznać się bliżej. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rok temu ogłosili rozstanie. Zmieniło się prawie wszystko

Adam Zdrójkowski nie mógł powstrzymać emocji

2. odcinek programu “Azja Express” pokazał zupełnie nową, w pełni naturalną i pełną wrażliwości twarz Adama Zdrójkowskiego, który poddał się emocjom. Zdobył się na wyznanie, dotyczące swojego taty. 

Młody aktor wyjawił, że dopiero w programie w pełni poznaje swojego ojca, dlatego bardzo ceni sobie możliwość spędzania z nim czasu. Ponadto Adam podkreślił, że bardzo nie chciałby żegnać się z programem. To dla niego wyjątkowa okazja, by spędzić czas z ojcem i zacieśnić rodzinne relacje

Mówiąc o ojcu, Adam nie był w stanie powstrzymać łez. W naturalny sposób poddał się temu, co czuje, a z jego oczu biła szczerość i wielka miłość do własnego ojca.

Myślę, że go poznaje przez ten program. Były takie momenty, że ja siadałem obok mojego taty i za bardzo nie wiedziałem, o co mam go zapytać. On mi zawsze pomagał, zawsze był, ale nie znałem go takim, jakim on naprawdę jest. Teraz go poznaję dopiero, dlatego mi zależy, żeby ta przygoda nie kończyła się tak szybko. […] Myślę, że dla mnie i dla niego to znaczy dużo — powiedział Adam w programie, nie kryjąc swoich łez.

Podróż poruszyła również Dariusza Zdrójkowskiego, który przed kamerami wyznał, jak bardzo dumny jest ze swojego syna.

Reakcje widzów

Wydarzenia mające miejsce w programie poruszyły nie tylko Zdrójkowskich, ale również i widzów, którzy tłumnie wypowiedzieli się w sieci o ostatnim odcinku. Zdaniem wielu Adam i Dariusz mogą najwięcej wynieść z programu. 

Co więcej, swoją naturalnością i wrażliwością urzekli widzów, sprawiając jednocześnie, że grono ich fanów znacznie się powiększyło. Wśród komentarzy na profilu programu możemy przeczytać:

Tu widać jak na dłoni, że rola Ojca jest mega ważna w życiu dziecka... Najwięcej dające do myślenia i najbardziej wzruszające sceny w tym odcinku!

Chyba najfajniejsi w programie. Super ogląda się taką relację Ojciec - Syn.

Myślę, że ich relacja może zyskać najwięcej z tego programu (a właściwie już zyskała). Relacja ojciec i syn. Sądzę, że ten wyścig ich tak umocnił. Upadki, wzloty, wspólne przeżywanie różnych sytuacji, które zostają w sercach już na zawsze — piszą internauci.

Fragment programu, w którym Adam opowiada o relacji z ojcem, zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski, Dariusz Zdrójkowski, "Azja Express" - spotkanie prasowe, fot. KAPiF
Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski, "Azja Express" - spotkanie prasowe, fot. KAPiF
Dariusz Zdrójkowski
Dariusz Zdrójkowski, "Azja Express" - spotkanie prasowe, fot. KAPiF