Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opuszczają Polskę. "W jakim celu tym razem?"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.03.2023 10:49

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opuszczają Polskę. "W jakim celu tym razem?"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na tajemniczy wyjazd. W mediach społecznościowych gwiazd pojawiło się zdjęcie z lotniska oraz zagadka dla fanów. Czy para udała się w podróż w celach osobistych czy służbowych?

Jedną z kwestii, która bezsprzecznie łączy Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek jest miłość do turystyki. Zakochani byli już razem w wielu malowniczych miejscach. Fani umierają z ciekawości, by dowiedzieć się, gdzie wybrali się tym razem. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów na walizkach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowanie zasłużyli, by mianować ich najgorętszą parą ubiegłego roku. Z ilości skandali, plotek i niedomówień, które towarzyszyły ostatecznemu ujawnieniu ich związku, można by napisać całkiem obszerną książkę. 

Choć nie wszyscy byli zadowoleni z takiego obrotu spraw, a już z pewnością nie Marcin Hakiel, który wkrótce po rozstaniu ze swoją byłą żoną skarżył się na nią w programie “Miasto kobiet”, miłość pokonała wszelkie przeciwności

O tym, że są ze sobą w relacji romantycznej, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski powiadomili podczas wspólnego pobytu w Izraelu. To zresztą nie jedyna podróż, którą odbyli od tamtego czasu, a dziś znów są na walizkach

Małgorzata Kożuchowska żegna ukochanego przyjaciela. "Będę tęsknić"

Zagadka dla fanów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Na profilach w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiły się fotografie, na których zobaczyć możemy parę oczekującą na jednej z ławek w terminalu Lotniska Okęcie

Zakochani wyglądają na bardzo szczęśliwych, można spodziewać się zatem, że czeka ich wyjątkowo ekscytująca podróż. W jakim celu - zawodowo czy prywatnie? To pytanie gwiazdy postawiły swoim fanom, same nie zdradzając kierunku, w którym się udają. 

Podróże Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski, są wielkimi miłośnikami podróżowania. W ich mediach społecznościowych odnaleźć możemy wiele zdjęć i relacji z wizyt w egzotycznych krajach, na dalekich lądach. 

Całkiem niedawno prezenterzy “Pytania na śniadanie” wybrali się do malowniczej Jordanii. Nagrania z Al-Chazny w Petrze opatrzyli na Instagramie muzyką z filmów o Indianie Jonesie. Czyżby sami marzyli o tym, by stać się poszukiwaczami przygód? 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu.jpg
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Projekt bez tytułu (1).jpg
fot. instagram.com/katarzynacichopek