Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aktorka

Aktorka

Aktorka to kobieta zawodowo zajmująca się odgrywaniem ról w filmach i sztukach teatralnych.

Natalia Oreiro
19.05.2024 19:44 Zachwycała w "Zbuntowanym aniele". Dziś ma 47 lat i rosyjskie obywatelstwo

Natalia Oreiro, czyli odtwórczyni pamiętnej roli Milagros w argentyńskiej telenoweli “Zbuntowany anioł”, zaczynała swoją karierę jako nastolatka. Od tamtego czasu wiele się w jej życiu zmieniło. Jak dziś wygląda i co u niej słychać? Sprawdźcie już teraz.

Julia Wieniawa w Cannes
17.05.2024 21:15 Wydało się, co Julia Wieniawa robi w Cannes. W tle potężne pieniądze

Julia Wieniawa od paru dni zapowiadała ekscytujące ogłoszenie. Okazało się, że wszechstronna gwiazda miała na myśli wylot do Cannes. Powód jej obecności na słynnym festiwalu filmowym nie jest jednak wcale taki oczywisty. Poznajcie szczegóły.

Susan Backlinie
14.05.2024 15:09 Nie żyje gwiazda kinowych hitów. Role zdobywała dzięki niezwykłej umiejętności

Branża filmowa pogrążyła się w smutku po wiadomości o śmierci 77-letniej gwiazdy filmowej. Aktorka od najmłodszych lat szkoliła pasję, która pomogła jej zabłysnąć na wielkim ekranie. Jej talent odkrył Steven Spielberg. Mąż aktorki otworzył się na temat jej odejścia.

Wiktoria Gąsiewska
22.04.2024 23:25 Gąsiewska wrzuciła nowe zdjęcia i się zaczęło. Lawina obleśnych komentarzy. Fani bronią gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska właśnie opublikowała w mediach społecznościowych z pozoru zwykłe zdjęcia. W komentarzach widzimy jednak obrzydliwe słowa. Wierni fani celebrytki stają w jej obronie. 

Nie żyje znana aktorka i influencerka. Miała zaledwie 29 lat
22.04.2024 18:31 Nie żyje znana aktorka i influencerka. Miała zaledwie 29 lat

Sieć obiegła właśnie straszliwa wiadomość o śmierci popularnej gwiazdy internetu i aktorki. Eva Evans miała zaledwie 29 lat. O tragedii poinformowała jej siostra.

None
12.04.2024 13:30 Kasia Zielińska w żałobie. "Zostawiłeś nam tyle miłości"

Katarzyna Zielińska przekazała tragiczne wieści. Znana aktorka poinformowała o śmierci ukochanego kilkulatka. Pożegnalny list gwiazdy do zmarłego chłopca rozdziera serce.

Karolina Gorczyca
09.02.2024 17:46 Nowa para w show-biznesie! Piękna Gorczyca długo ukrywała związek. Z gwiazdorem "BrzydUli" stworzyła patchworkową rodzinę

Znana aktorka Karolina Gorczyca zaskoczyła wyznaniem, iż jest w nowym związku. Kim jest jej nowy wybranek? Szczegóły.

Edyta Olszówka, fot. KAPiF
06.02.2024 11:42 Boleśnie szczere słowa Edyty Olszówki. W końcu otwarcie wyznała, dlaczego nigdy nie wyszła za mąż

Edyta Olszówka otworzyła się na temat małżeństwa, posiadania dzieci oraz tego, jak postrzegane są dziś obecnie społeczne role kobiety. Przy okazji wyjawiła, dlaczego nigdy nie wyszła za mąż.

Aktorka Song Yoo-jung nie żyje
26.01.2021 01:00 Nie żyje 26-letnia aktorka Song Yoo-yung znana z popularnych seriali. Zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung. – wstrząsającą informację przekazała w poniedziałek agencja Sublime Artist. 26-latka była wielką nadzieją kina koreańskiego. Widzowie pokochali ją za rolę Han Da-won w serialu „Make Your Wish”.- Opuściła nas aktorka Song Yoo-jung. Była dobrą przyjaciółką, która wszystkich obdarzała promiennym uśmiechem. Przede wszystkim była też wspaniałą aktorką, która grała z pasją większą, niż ktokolwiek inny – czytamy na profilu agencji.