Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gdy Doda szalała w Sopocie, jej ojciec przechodził operację. Przekazała przykrą wiadomość
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 26.05.2024 15:21

Gdy Doda szalała w Sopocie, jej ojciec przechodził operację. Przekazała przykrą wiadomość

Doda
fot. KAPiF

W miniony piątek Doda występowała na Polsat Hit Festiwal. Okazało, że w tym czasie w jej życiu osobistym odgrywały się dramatyczne sceny. Schorowany ojciec gwiazdy przeszedł poważną operację. Znamy szczegóły.

Polsat Hit Festiwal 2024

24 maja rozpoczął się Polsat Hit Festiwal, czyli najnowsza edycja corocznej imprezy muzycznej w Sopocie. W tym roku organizatorzy zadbali o to, aby przyciągnąć rekordową publiczność, zapraszając na scenę najgorętsze gwiazdy polskiej estrady - zarówno znanych i lubianych weteranów, jak i popularnych debiutantów.  

Już pierwszego dnia festiwalu wystąpiła Doda, która stała się nieodłącznym elementem imprez organizowanych przez Polsat. Jej stylizacja zaskoczyła wszystkich, którzy przyzwyczaili się do jej wcześniejszych kreacji na koncertach.

Sopot 2024. Tak Doda ubrała się na ściankę. Gdy zeszła, zapłonęła Opera Leśna Gwiazdy tłumnie gromadzą się na Polsat Hit Festiwal: Doda, Roxie Węgiel, Sykut-Jeżyna, Kayah i wielu innych [ZDJĘCIA]

Doda Na Polsat Hit Festiwal

Doda pojawiła się na Polsat Hit Festiwal 2024 jako uczestniczka koncertu "Radiowy Przebój Roku". Było to możliwe dzięki jej ogromnie popularnemu hitowi "Nim zajdzie słońce", nagranemu ze Smolastym. O komercyjnym sukcesie tego utworu świadczy fakt, że oficjalny teledysk na YouTube zdobył już ponad 83 miliony wyświetleń.  

Dziś artystka ujawniła, że tuż przed festiwalem miała poważne nieporozumienie ze Smolastym dotyczące aranżacji, w jakiej mieli wykonać "Nim zajdzie słońce". Wokalistka chciała zaskoczyć fanów nową wersją, podczas gdy Smolasty preferował znaną już wszystkim aranżację.

Wyszło jednak na jaw, że ojciec Dody podczas Polsat Hit Festiwal 2024 trafił na stół operacyjny. Szczegóły poniżej.

Ojciec Dody przeszedł operację

Doda często dzieli się z publicznością informacjami o swoich relacjach z rodzicami. Nie unika trudnych tematów. W marcu ubiegłego roku na Instagramie poinformowała, że jej tata przeszedł udar. 

Jestem wdzięczna, że mój tata żyje, więc jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem - napisała w odpowiedzi na pytanie o swoje samopoczucie.

Teraz Doda poinformowała fanów, że gdy ona występowała na zakończonym właśnie Polsat Hit Festiwal w Sopocie, jej ojciec przechodził kolejną operację. Wokalistka jest ogromnie wdzięczna lekarzowi, który go operował.

Kochani mój tata, jak występowałam w Sopocie przechodził ciężką operację, kolejną zresztą. I wszystko się udało, dlatego bardzo serdecznie chciałabym podziękować całej ekipie, która się opiekowała moim tatą, już jest w domu w Ciechanowie. I doktorowi Jackowi, który jest na prawdę świetnym specjalistą i błyskawicznie zdecydował się pomóc mojemu tacie, zoperować go, także bardzo serdecznie dziękuje – powiedziała Doda na Instastory.

Doda zdecydowała się nawet publicznie podać dane lekarza. Mężczyzna jest cenionym ortopedą. 

Dr Jacek Mazek – napisała Doda, dodając emotikonki serduszka. 

Tacie Dody życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

 

Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram