Grażyna Zielińska Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Małżeństwo Grażyny Zielińskiej

16 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Grażyna Zielińska jest uznaną aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Widzowie pokochali ją za role w takich produkcjach, jak “Na dobre i na złe” czy “Ranczo”. Zielińska może pochwalić się jednak nie tylko sukcesami w życiu zawodowym, ale i… prywatnym.

  • Grażyna Zielińska jest cenioną aktorką, znaną z seriali "Na dobre i na złe" czy "Ranczo"
  • Aktorka od prawie 40 lat jest w szczęśliwym małżeństwie
  • Zdradziła sekret ich związku
  • Zielińska w szczerych słowach podsumowała tę relację

Grażyna Zielińska nazywana jest niekiedy mistrzynią drugiego planu, jednak w żaden sposób nie wpływa to na ocenę jej gry aktorskiej. Polacy uwielbiają seriale, w których się pojawia. Jaka jest prywatnie?

Małżeństwo Grażyny Zielińskiej

Grażyna Zielińska jest związana z jednym mężczyzną od 40 lat. Już niedługo para będzie obchodzić 38. rocznicę ślubu. W wywiadzie dla “Dobrego Tygodnia” zdradziła szczegóły tej relacji.

Okazuje się, że Grażyna i Marek poznali się w teatrze w Wałbrzychu. Ona pracowała tam po studiach jako aktorka, a jego zajęciem była organizacja widowni. Nie zakochali się w sobie od razu. Najpierw zaczęli ze sobą spędzać dużo czasu, zbliżyli się do siebie i w końcu uczucie między nimi zakwitło.

- To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, która spadła na nas jak grom z jasnego nieba i namieszała nam w głowach - zdradziła Grażyna Zielińska dla "Dobrego Tygodnia".

Halina z Halina z "Sanatorium miłości" o relacji z JadziąCzytaj dalej

Poznali się, gdy Grażyna miała 27 lat. Pobrali się już dwa lata później. Mimo to aktorka nie ukrywa, że nie była to miłość romantyczna.

- Poznałam przyzwoitego człowieka i uznaliśmy, że dobrze nam będzie iść razem przez życie - powiedziała aktorka. - Na szczęście w naszym życiu nie zaistniała pomyłka, bo przecież i tak się zdarza.

Prawda o ich relacji

Grażyna Zielińska wyznała, że ich małżeństwo nie rozpoczęło się od miłości od pierwszego wejrzenia. Nie raz zdarzają się im awantury, jednak relację z Markiem uważa za zupełnie normalną.

- Nie jesteśmy dwiema pierdołami, patrzącymi sobie w oczy w romantycznym uniesieniu, nie siedzimy sobie na głowie. Poza tym wychodzę z założenia, że jeśli nie ma emocji, to wkracza nuda i obojętność, a one potrafią zniszczyć każdy związek - dosadnie przyznała Zielińska.

Aktorka w wywiadzie dla “Na żywo” przyznała też, że w dzisiejszych czasach tak długi staż związku jest rzadkością nie tylko w świecie artystów. Jak powiedziała: “młodym ludziom chyba wszystko szybko się nudzi. Mój syn Kacper przy każdej okazji chwali się rodzicami - że tak długo są razem i nadal się kochają”.

Mąż Grażyny Zielińskiej

Fot. Facebook / Grażyna Zielińska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl / pomponik.pl

Następny artykuł