Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda TVP zobaczyła, co wyemitowała jej stacja. Emocje wzięły górę
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 03.10.2023 16:15

Gwiazda TVP zobaczyła, co wyemitowała jej stacja. Emocje wzięły górę

Małgorzata Opczowska, fot. KAPIF
Małgorzata Opczowska, fot. KAPIF

Gwiazda “Pytania na śniadanie” nie powstrzymała emocji, gdy zobaczyła, co pokazała jej własna stacja. Emocje wzięły górę. I to w programie na żywo!

Kto prowadzi i jaką oglądalność ma "Pytanie na śniadanie"?

TVP wygrywa z TVN-em walkę o oglądalność programów śniadaniowych. Format, który prowadzą flagowe gwiazdy stacji, cieszy się niesłabnącą popularnością. Niedawno w obsadzie zaszły zmiany. Do grona gospodarzy dołączyli Robert Rozmus i Robert Koszucki. Wróciła też Anna Popek.

Niezmiennie widzowie TVP mogą na antenie oglądać co jakiś czas Małgorzatę Tomaszewską, Kasię Cichopek, Aleksandra Sikorę czy Małgorzatę Opczowską.

Rozenek na casting do TVN-u wzięła stringi, a Koszucki do TVP… Tak starał się o pracę w "PNŚ" Kasia Cichopek dowiedziała się o śmierci na wizji, przerwała prowadzenie "Pytania na śniadanie"

O czym jest program "Rytmy Dwójki"?

Ostatnia z wymienionych prezenterek ostatnio nie powstrzymała emocji, gdy zobaczyła, co TVP wyemitowała w piątkowym, wieczorym paśmie. Stacja jak co tydzień w jesiennej ramówce pokazała program “Rytmy Dwójki”, o którym Świat gwiazd pisał jako pierwszy. Podaliśmy listę uczestników i prowadzących. 

Widowisko telewizyjnego, którego emisja odbywa się tuż po zakończeniu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie, ma szansę stać się nowym ulubionym show Polaków. Wszystko za sprawą świetnie dobranej obsady, na której czele stoi Edyta Górniak. Tysiące widzów to właśnie dla niej włącza swoje odbiorniki, czekając na kolejne, fantastyczne wykony.

Dlaczego Małgorzata Opczowska popłakała się w "Pytaniu na śniadanie"?

W każdym odcinku występują mentorzy, którzy w duecie z uczestnikami programów typu talent-show TVP śpiewają legendarne przeboje. W miniony piątek o godz. 22.00 publiczność zgromadzona przed telewizorami mogła zobaczyć, jak Alicja Węgorzewska mierzy się z pieśnią Violetty Villas “Do Ciebie mamo”. Poniżej wersja oryginalna.

Utwór polskiej, nieżyjącej już diwy uchodzi za jeden z najtrudniejszych w historii polskiej muzyki XX wieku. Niewielu wokalistkom udało się go zaśpiewać niemal tak dobrze, jak Violetcie. Do grona tych, które mogą mówić o sukcesie, zalicza się Alicja.

Jestem pełen podziwu dla Alicji Węgorzewskiej i dziękuję, że odważyła się na wykonanie tej pieśni, bo to nie jest piosenka, tylko pieśń, i to taka, która wymaga największych emocji. Widać, że pani Węgorzewska włożyła w swój wykon wiele wysiłku i nadała temu operowy styl. Nikt jeszcze tak tego nie śpiewał – mówił w rozmowie z portalem ShowNews Krzysztof Gospodarek, syn Villas.

Śpiewaczka operowa i jurorka “The Voice Senior” wykonała flagowy przebój Villas w duecie z finalistką “The Voice of Poland” – Magdą Bondarowicz. Występ wzruszył syna Violetty, a także… Małgorzatę Opczowską.

Prezenterka w “Pytaniu na śniadanie” nie była powstrzymać emocji. Gdy tylko przypomniano wykonanie Węgorzewskiej i Bondarowicz, w oczach Małgorzaty pojawiły się łzy.

Mam ciarki, naprawdę – powiedziała Opczowska łamiącym się głosem, a na ekranie pokazano zbliżenie na jej mokre oczy.

Program na żywo rządzi się jednak swoimi prawami, które Małgorzata zna doskonale. Po kilkunastu sekundach powstrzymała emocje i zwróciła się do widzów, zapowiadając kolejną część śniadaniówki TVP.

Emisja “Rytmów Dowójki” już w najbliższy piątek o 22.00 w TVP2.

Małgorzata Opczowska płacze w Pytaniu na śniadanie, fot. TVP VOD
Małgorzata Opczowska płacze w Pytaniu na śniadanie, fot. TVP VOD
Małgorzata Opczowska płacze w Pytaniu na śniadanie, fot. TVP VOD
Małgorzata Opczowska płacze w Pytaniu na śniadanie, fot. TVP VOD