Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pilnie wezwani do studia. Po tylu latach to musiało się tak skończyć
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 01.09.2023 13:18

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pilnie wezwani do studia. Po tylu latach to musiało się tak skończyć

Prowadzący "Pytanie na śniadanie", fot. KAPIF
Prowadzący "Pytanie na śniadanie", fot. KAPIF

2 września w studiu “Pytania na śniadanie” pojawi się cała obsada programu. Znamy powód takiej decyzji produkcji. 

Pytanie na śniadanie: od kiedy jest na wizji?

“Pytanie na śniadanie” emitowane jest od 2002 roku. Najpierw śniadaniówka była pokazywana tylko w weekendy, a odcinki oscylowały wokół jednego tematu. Z czasem program zaczęto wyświetlać codziennie, poszerzając go o różne wątki.

Dziś “Pytanie na śniadanie” jest najchętniej oglądanym porannym pasmem. W studiu goszczą najróżniejsze gwiazdy ze świata muzyki, filmu czy show-biznesu. Ostatnio grono prowadzących powiększyło się o dwóch nowych gospodarzy – do obsady dołączyli Robert Rozmus i Robert Koszucki. Panowie wraz ze starą gwardią otrzymali wezwanie do studia.

Pytanie na śniadanie 4.png
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
Prezenterzy Pytanie na śniadanie (2).jpg
Obsada Pytania na śniadanie
Tomasz Kammel o miłości do Izabelli Krzan. Jego odważne słowa rozpaliły wyobraźnię fanów Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko poszło na żywo, widzowie będą w szoku

Urodziny Pytania na śniadanie

TVP bardzo chętnie obchodzi jubileusze swoich programów i gwiazd. Stacja dba o to, by celebrować kolejne lata spędzone razem oraz sukcesy. 2 września “Pytanie na śniadanie” uczci swoje 21. urodziny. Na tę okazję przygotowano coś szczególnego.

Pytanie na śniadanie: Jak świętowane będą 21. urodziny?

Jak ustalił Świat gwiazd, już w sobotę w studiu zobaczymy nie duet prowadzących, a wszystkie gwiazdy, które regularnie spotykają się z widzami o poranku, by wprowadzić ich w dobry nastrój. 

Producenci śniadaniówki zadbali o to, by z pompą uczcić jej urodziny. Z tej okazji do siedziby TVP wezwano wszystkie gwiazdy – w końcu taka okazja nie powtarza się często. 21 lat to imponujący wiek dla programu telewizyjnego.

W studiu nie zabraknie niespodzianek i wspominkowych rozmów. Będą w nich uczestniczyć gospodarze i reporterzy, m.in. Tomasz Kammel, Robert Rozmus, Aleksander Sikora, ciężarna Małgorzata Tomaszewska, Robert Koszucki, Maciej Kurzajewski, Mateusz Szymkowiak, Tomasz Tylicki, Kuba Steuermark, Kuba Budnik, Michał Budnik, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Aleksandra Grysz i Blanka Tichoruk.

Gwiazdy “PNŚ” będą wspólnie dekorowały szarlotkę, czyli kultowe polskie ciasto. To ono zastąpi tort – mówi Światu gwiazd osoba związana z produkcją formatu.

Nie zabraknie też niespodzianek od samych gwiazd:

Wszyscy prowadzący pokażą swoje zdjęcia z dzieciństwa – dodaje nasz informator.

Świętowanie w takim składzie z pewnością przyciągnie przed telewizory wielu widzów. Będziecie oglądać?

Obsada Pytania na śniadanie za czasów Joanny Kurskiej, fot. KAPIF
Obsada “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF
Anna Popek i Robert Rozmus, fot. KAPIF
Anna Popek i Robert Rozmus, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, fot. KAPIF
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, fot. KAPIF
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, fot. KAPIF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF