Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda ujawniła, ile płaci Krzysztof Stanowski. Nawet w TVP nie ma takich stawek
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.04.2024 10:20

Gwiazda ujawniła, ile płaci Krzysztof Stanowski. Nawet w TVP nie ma takich stawek

Krzysztof Stanowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News, canva.com
Krzysztof Stanowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News, canva.com

Założenie przez Krzysztofa Stanowskiego własnego kanału w serwisie YouTube było strzałem w dziesiątkę. Inicjatywa dziennikarza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i, jak się okazuje, można dzięki niej nieźle zarobić. Jedna z gwiazd “Kanału Zero” wyjawiła o jakich kwotach mowa.

Krzysztof Stanowski otwiera "Kanał Zero"

Po licznych nieporozumieniach z twórcami Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski zdecydował się rozpocząć swój własny projekt. Szeroko zapowiadany Kanał Zero ruszył z początkiem lutego.

Dziś cieszy się już ponad milionem subskrybentów, którzy zachęceni ciekawymi materiałami już na samym starcie projektu (m.in. wywiad z Andrzejem Dudą, czy Przemysławem Czarnkiem), spragnieni są kolejnych interesujących materiałów.

Krzysztof Stanowski nie szczędził grosza i zatrudnił w Kanale Zero wiele znanych nazwisk, by wymienić tu choćby legendarnego krytyka filmowego Tomasza Raczka, byłą prezenterkę “Pytania na śniadanie” Izabellę Krzan, rapera Tede, czy dziennikarza Marcina Mellera. To jednak nie wszystko.

Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę. Bezlitośnie wytknął jej mroczną przeszłość Tania linia lotnicza reaguje na rewelacje Goździalskiej o pobiciu w samolocie. Przedstawiono zupełnie inną wersję wydarzeń

Gwiazda o pracy u Krzysztofa Stanowskiego

W Kanale Zero podziwiać możemy również popularną celebrytkę Monikę Goździalską. Choć gwiazda mieszka na co dzień w Hiszpanii, przyjeżdża do Polski, by uczestniczyć w nagraniach. W rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, co ją motywuje do tak długich “dojazdów” do pracy.

Krzysiek dobrze płaci (…) Pracuję dla kasy, dla funu i dla możliwości, dla prestiżu - wyznała.

Przeprowadzający wywiad postanowił nieco podrążyć i zachęcić Monikę Goździalską do ujawnienia swoich zarobków. Po namyśle gwiazda zdecydowała się wyjawić o jakich kwotach mowa.

Ile zarabia Monika Goździalska u Krzysztofa Stanowskiego?

Monika Goździalska wyjawiła, że nawet gdyby nie zdecydowała się na dodatkową pracę, z samych dochodów z Kanału Zero, starczyłoby jej na życie, bilety do Hiszpanii i Polski, a także na podróże.

W mediach pojawiły się informacje, że Telewizja Polska za jeden odcinek “Pytania na śniadanie” wypłacała prezenterom po 1500 zł. Reporter Pomponika postanowił zapytać gwiazdę o to, czy u Krzysztofa Stanowskiego można liczyć na podobne wynagrodzenie.

Ja nie mogę o takich rzeczach mówić, ale mam więcej - wyjawiła Monika Goździalska.

Monika Goździalska
Monika Goździalska, fot. KAPiF
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF
Monika Goździalska
Monika Goździalska, fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl