Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Goździalska wyprowadziła się z Polski dla córki lesbijki. Mocne słowa o Polsce i Polakach: "Kraj jest chory"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.09.2023 14:59

Monika Goździalska wyprowadziła się z Polski dla córki lesbijki. Mocne słowa o Polsce i Polakach: "Kraj jest chory"

Monika Goździalska tylko u nas o córce lesbijce
Monika Goździalska tylko u nas o córce lesbijce, fot. KAPiF, Świat Gwiazd

Monika Goździalska jest gwiazdą programu “The Real Housewives. Żony Warszawy”. Na co dzień nie mieszka jednak w Polsce. Celebrytka wyprowadziła się za granicę, a wszystko z troski o dziecko.

"The Real Housewives. Żony Warszawy". Monika Goździalska nie mieszka w Polsce

“The Real Housewives. Żony Warszawy” to najnowsza propozycja Polsatu oparta na cieszącym się ogromną popularnością na świecie formacie. W show poznajemy osiem kobiet sukcesu, które pokazują nam swoje luksusowe życie.

Jedną z nich jest Monika Goździalska, która na co dzień nie mieszka jednak w Polsce. Celebrytka jakiś czas temu podjęła decyzję o wyjeździe do Hiszpanii - wszystko po to, by jej córce żyło się lepiej.

Monika Goździalska (1).png
Monika Goździalska wyprowadziła się z Polski, fot. KAPiF
Manuela Michalak była gwiazdą "Big Brothera" i bawiła do łez całą Polskę. Teraz chce zostać... polityczką. To już oficjalne!

Córka Moniki Goździalskiej odnalazła swoje miejsce na Ziemi?

Córka Moniki Goździalskiej jest osobą LGBT i jak twierdzi celebrytka, nie potrafiła odnaleźć swojego miejsca w Polsce. Wraz z matką podjęła zatem decyzję o wyjeździe do Hiszpanii, gdzie udało się odnaleźć zrozumienie i tolerancję.

Moja córka przyszła do mnie pewnego dnia. Pamiętam, jak była ubrana, gdzie stała. Powiedziała: „A może byśmy w Hiszpanii zamieszkali?”. Ja zawsze chciałam – ja miałam plan, że za dwa lata się wyprowadzamy do Hiszpanii, tylko chciałam ogarnąć tutaj pewne rzeczy. Powiedziałam: „daj mi dwa tygodnie, porozmawiam z księgową i porozmawiam z Polsatem”. Dwa tygodnie później byliśmy już w samolocie i szukaliśmy domu na Costa del Sol - opowiadała w rozmowie ze Światem Gwiazd uczestniczka “The Real Housewives. Żony Warszawy”.

Monika Goździalska (2).png
Córka Moniki Goździalskiej jest osobą LGBT, fot. KAPiF

Monika Goździalska o "chorym kraju"

Monika Goździalska nie potrafiła sobie wyobrazić dalszej egzystencji na polskiej ziemi. W jej przekonaniu, zbyt dużo jest tu osób, które mają ograniczone horyzonty, a swoje konserwatywne poglądy próbują narzucić wszystkim dookoła.

Kraj jest chory. Jeśli w społeczeństwie rozmawiamy o tym, kto z kim sypia, to jesteśmy chorzy, jesteśmy cyber-dzbanami i w XXI w. powinniśmy się cofnąć do kamienia łupanego - orzekła celebrytka dodając, że jej córka mierzyła się niegdyś z ogromną traumą związaną z tym, jak postrzegana była w Polsce jej orientacja.

Monika Goździalska (5).png
Monika Goździalska, fot. KAPiF
Monika Goździalska (3).png
Monika Goździalska, fot. KAPiF
Monika Goździalska (4).png
Monika Goździalska, fot. KAPiF