Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Janoszek nie odpuszcza. Nie dowierzamy, jaki kraj "podbija" tym razem. Stanowski może już kręcić kolejny film…
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.09.2023 08:32

Natalia Janoszek nie odpuszcza. Nie dowierzamy, jaki kraj "podbija" tym razem. Stanowski może już kręcić kolejny film…

Natalia Janoszek nie odpuszcza
Natalia Janoszek nie odpuszcza. Stanowski ma już materiał na nowy film?, fot. KAPiF

Natalia Janoszek nie odpuszcza! Aktorka zmagająca się z kryzysem wizerunkowym po publikacji uderzających w nią reportaży, ponownie “zabłysnęła” na czerwonym dywanie. Zareagował sam Krzysztof Stanowski.

Natalia Janoszek bez szans na powrót do show-biznesu?

Natalia Janoszek przez lata przedstawiana była w kraju jako Polka, której udało się zrobić zadziwiającą karierę w Bollywood. Dzięki takiej narracji, aktorka została wkrótce zaangażowana do największych programów rozrywkowych z “Twoja twarz brzmi znajomo” i “Tańcem z gwiazdami” na czele.

Okazuje się jednak, że sukces celebrytki w Indiach może nie być jednak tak spektakularny, jak sądzono. W swoich reportażach Krzysztof Stanowski sugeruje, że Janoszek w sprytny i cyniczny sposób wykorzystywała podkoloryzowaną przez siebie historię, by stworzyć sobie wizerunek cieszącej się sławą gwiazdy.

Natalia Janoszek (1).png
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Kurzajewski wtulony w brzuszek Cichopek. "Marzenia się spełniają". Najpiękniejsze co dziś zobaczycie

Natalia Janoszek nie daje za wygraną

Po pierwszym z publikowanych przez Krzysztofa Stanowskiego materiałów, Natalia Janoszek postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych, jednocześnie wchodząc z dziennikarzem na drogę sądową.

Drugi, mocniejszy reportaż, najwyraźniej nie zrobił na aktorce dużego wrażenia. Ponownie “odkurzyła” Instagrama, by publikować tam niemal codziennie aktualizacje dotyczące swojej działalności i sposobów wypoczynku. Nowe filmiki dały kolejny pretekst do dyskusji na temat jej aktywności.

Natalia Janoszek (4).png
Natalia Janoszek, fot. KAPiF

Natalia Janoszek ponownie na czerwonym dywanie

Natalia Janoszek wystąpiła jako gość na bollywoodzkim festiwalu w… Norwegii. Aktorka zamieściła nagrania, na których przechadza się po czerwonym dywanie. Na stronie wydarzenia została przedstawiona jako “aktorka filmowa i osobowość telewizyjna”, a do jej hollywodzkiego dorobku wliczony został… polski film “365 dni”. Nowe publikacje na profilu celebrytki zdążył skomentować już sam Krzysztof Stanowski.

Niemożliwa jest. Tym razem poleciała do Norwegii ze swoim życiorysem i rolą w “The Swing of Things” - napisał dziennikarz, nawiązując do wątpliwej jakości komedii, w której Natalia Janoszek wystąpiła dosłownie przez małą chwilkę.

Natalia Janoszek (3).png
Natalia Janoszek na bollywoodzkim festiwalu w Norwegii, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek (2).png
Natalia Janoszek na bollywoodzkim festiwalu w Norwegii, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek (5).png
Natalia Janoszek, fot. KAPiF