Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę. Bezlitośnie wytknął jej mroczną przeszłość
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.03.2024 19:22

Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę. Bezlitośnie wytknął jej mroczną przeszłość

Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę, fot. KAPiF

Krzysztof Stanowski po ostatnich konfliktach ze śmietanką polskiego show-biznesu nie ma dosyć. W mediach społecznościowych udostępnił wpis, który może przysporzyć mu kolejnych kłopotów. Tym razem wziął sobie na celownik gwiazdę flagowego programu Polsatu. W kilku zdaniach ujawnił jej mroczną przeszłość. Szykuje się kolejny skandal?

Krzysztof Stanowski pogromcą polskich gwiazd?

O bezkompromisowym dziennikarzu zrobiło się głośno jeszcze gdy występował w Kanale Sportowym. To tam pojawił się materiał ujawniający kłamstwa Natalii Janoszek odnośnie jej zaskakującej kariery w Bollywood. Krzysztof Stanowski bez skrupułów przedstawił szereg nieścisłości, które wyniosły celebrytkę na szczyt polskiego show-biznesu.

Później sam stał się bardzo rozpoznawalną personą. Zakończył współpracę z Kanałem Sportowym i zaczął nadawanie własnej telewizji internetowej na Kanale Zero. Na celownik brał sobie także następne gwiazdy. Jego ostatni materiał o Caroline Derpienski przysporzył mu niemałego skandalu.

W mediach społecznościowych głośno także o jego potyczkach z m.in.: Kingą Rusin. Duet nie przebierał w słowach w internetowych relacjach. Teraz Krzysztof Stanowski ponownie wzbudza emocje najnowszym wpisem. Jego uwagę przykuła nowa gwiazda Polsatu, która zyskuje zawrotną popularność. Dziennikarz postanowił przypomnieć wszystkim o jej kontrowersyjnej przeszłości.

TYLKO U NAS: Stanowski mocno ryzykował, kręcąc materiał o Derpienski! Caroline ujawnia, kto za nią "stoi" TYLKO U NAS: Stanowski molestował Derpienski? "Ślinił się do mnie". Caroline już się nie gryzie w język

Krzysztof Stanowski nie boi się kontrowersji. Wymierzył kolejne działo

Materiały Krzysztofa Stanowskiego biją rekordy popularności, ale także wywołują ogromne skandale w świeci show-biznesu. Ostatnią batalię stoczył z Caroline Derpienski, która w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła kulisy spotkania z dziennikarzem.

Jaka jest podłość faceta, który ślinił się do mnie, stosował różne triki, które można odczytać jako molestowanie. Nie chcę jeszcze powiedzieć, jaką drogę obiorę, czy idę dalej na wojnę z nim, czy siedzę cicho i zajmuję się swoim życiem. Na ten moment mogę jedynie ogłosić, powiedzieć, że nie jestem jak Natalia Janoszek, aby podkulić ogon i płakać w koncie, ponieważ ja mam wywalone na jakiegoś pierwszego lepszego youtubera. […] Ja patrzę stricte na ludzi, czy ktoś jest hieną, śmieciem, czy nie. I ja nie chcę mieć nic wspólnego w moim życiu, ani przejmować się emocjonalnie z osobami, które nie są warte mojego czasu, które mnie skrzywdziły, które mnie wykorzystały - wyznała Caroline Derpienski naszemu dziennikarzowi.

Całą rozmowę z Caroline Derpienski można zobaczyć poniżej. Krzysztof Stanowski nie zamierza jednak "spocząć na laurach" i właśnie wziął na celownik kolejną celebrytkę. Tym razem postanowił przypomnieć wszystkim mroczną przeszłość jednej z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami".

Krzysztof Stanowski obrał kolejny cel. Na celowniku gwiazda programu "Taniec z Gwiazdami"

Najnowsza edycja programu "Taniec z Gwiazdami" wywołuje wiele emocji w internautach. Na horyzoncie widać ogromne skandale z udziałem uczestników i to nie tylko za sprawą Krzysztofa Stanowskiego. Okazuje się, że dziennikarz obejrzał jeden z odcinków show i ostro wypowiedział się na temat Dagmary Kaźmierskiej. Postanowił wszystkim przypomnieć o jej przeszłości.

Dzisiaj włączyłem ten "Taniec z Gwiazdami", żeby sprawdzić, kto aktualnie w Polsce jest gwiazdą. Do następnego odcinka awansowała Dagmara Kaźmierska, znana z tego, że swego czasu została skazana prawomocnym wyrokiem na trzy lata pozbawienia wolności za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Napisała o tym książkę. Chwalono, że w tańcu ma fajną energię - pisał z przekąsem.

Dagmara Kaźmierska w show-biznesie zasłynęła przede wszystkim udziałem w programie "Królowe życia", a aktualnie występuje w "Tańcu z Gwiazdami". O niekrystalicznej przeszłości opowiedziała na kanapie Świata Gwiazd. Czy Krzysztof Stanowski pokusi się o kolejne śledztwo ujawniające prawdę o polskiej celebrytce?

Caroline Derpienski o spotkaniu z Krzysztofem Stanowskim:

Dagmara Kaźmierska o przeszłości i byłym mężu:

Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Krzysztof Stanowski wziął sobie za cel kolejną celebrytkę, fot. KAPiF