Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Wszystko jest STEKIEM KŁAMSTW". Derpienski już się z tego nie wywinie. Stanowski odsłonił każdy szczegół
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.02.2024 21:30

"Wszystko jest STEKIEM KŁAMSTW". Derpienski już się z tego nie wywinie. Stanowski odsłonił każdy szczegół

Caroline Derpienski/Krzysztof Stanowski
Caroline Derpienski, Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF

Od materiału na temat Caroline Derpienski minęło dopiero kilka dni, a Krzysztof Stanowski zaskoczył internautów publikując nowy materiał we wtorek 20 lutego. Tym razem ujawnia kłamstwa partnerki Krzysztofa Porowskiego.

Caroline Derpienski w polskim show-biznesie

Caroline Derpienski w 2023 roku pojawiła się w polskim show- biznesie, wzbudzając spore zainteresowanie mediów. Przedstawiła się jako modelka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Miami. 

Wtedy 20-latka zasłynęła z bezpośrednich, śmiałych wypowiedzi. Caroline Derpienski zaprezentowała się, jako osoba pewna siebie i o silnym charakterze. Prywatnie, jak utrzymywała, jest w związku z o wiele starszym latynoskim miliarderem.  W krótkim czasie modelka zdążyła popaść w konflikty z kilkoma postaciami z show-biznesu m.in. z Piotrem Rubikiem. Sandrą Kubicką, Anetą Glam czy Katarzyną Nosowską.

Miała być bomba, a jest… Sami zobaczcie. Caroline Derpieński otworzyła swój kanał na YouTube! Internauci nie tego oczekiwali Caroline Derpienski uderza w Kingę Rusin i jej partnera. Złożyła niesłychaną propozycję

Krzysztof Stanowski ujawnia prawdę o Caroline Derpienski

W sobotę na “Kanale Zero” pojawił się długo wyczekiwany materiał o Caroline Derpienski. Krzysztof Stanowski, który rok temu dodał film, w którym demaskuje rzekomą karierę Natalii Janoszek, teraz miał sprawdzić, jak wygląda sprawa z kontrowersyjną modelką, skąd tak naprawdę ma pieniądze, czym się zajmuje i kim jest jej partner. 

Dziennikarz na początku stycznia 2024 roku udał się do Miami. Efektem jego pracy jest to, że dziś wiemy, iż partner Caroline to tak naprawdę polski biznesmen Krzysztof Porowski.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć [...] Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę, do tego by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje. [...] Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpieńską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa – mówi Stanowski w filmie “Dziennikarskie Zero: Cała prawda o Derpienski”

Stanowski demaskuje Derpienski

Modelka niedawno założyła swój kanał na platformie YouTube. Tymczasem Krzysztof Stanowski we wtorkowe popołudnie 20 lutego dodał nowy film na “Kanale Zero” - “Bonus z Miami: Niepublikowany wywiad z Caroline Derpienski". W materiale dziennikarz mówi więcej o osobie Caroline m.in. w jakich kwestiach kłamała.

Jeśli mówimy o Caroline Derpienski, to oczywiście wszystko jest jednym, wielkim stekiem kłamstw. [...] Za bardzo cenię swój czas i pracowników, aby opowiadać, że Instagram Karoliny jest kupiony, bo to jest oczywiste. Ona nie ma więcej fanów na świecie niż Penélope Cruz. Wierzcie mi, Penélope Cruz jest bardziej znana. [...] Nie jest prawdą, że jest wziętą modelką. [...]. Zresztą w kreacji Caroline Derpienski wszystko jest kitem od samego początku, bo nie jest prawdą nawet jej wiek. Przez długi czas myślano, że ona dzisiaj ma 23/24 lata, tak naprawdę urodziła się 28 września 2002 roku i posiada podwójne obywatelstwo, ponieważ urodziła się w Nowym Jorku - mówił Stanowski.

Główna bohaterka materiału wyznała, jak wyglądało jej dzieciństwo:

Moja mama jest doktorem nauk humanistycznych, czyli pochodzę z rodziny intelektualistów, ale, niestety, takie zawody w Polsce nie są dobrze płatne. Mieliśmy na trzy osoby 2500/3000 zł na rękę. Potem, kiedy byłam w gimnazjum, moja mama straciła pracę. Wyrzucili ją i w ogóle nie mieliśmy pieniędzy. Babcia nas utrzymywała, płaciła za dwa mieszkania. Najpierw mieszkałam z babcią, bo moja mama pracowała, alimenty od ojca zostały zasądzone dopiero po latach. Także babcia była taką mamą i sama mówi, że to mnie bardziej kocha i traktuje jak córkę. 

Caroline ujawniła także, jakie ma obecnie relacje z rodziną.

Mama jest ze mnie dumna, babcia nie. To ze względu na to, że od babci odwróciły się wszystkie sąsiadki i bliskie osoby. Została tylko chrzestna, która ostatnio mi naubliżała i się pokłóciłyśmy - powiedziała.

Derpienski opowiedziała również w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim, o tacie, z którym nie ma kontaktu, gdyż zostawił on żonę i córkę. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych z nową partnerką oraz posiada duży majątek.

Ja pochodzę z bardzo wierzącej, katolickiej rodziny, tylko tacie coś się pomieszało w głowie. Jakieś sekty z tą nową żoną, jakieś dziwne wierzenia. Była taka sytuacja, że kierowca tira wmówił mu, że otrzyma wieczne zbawienie, jeśli wyjmie plik 10 tys. dolarów. On to zrobił i do dzisiaj myśli, że otrzyma wieczne zbawienie. Teraz przez żonę zarabia trochę mniej, ale mają dwa domy. [...] On non-stop zdradzał moją mamę i też wpływała na niego teściowa mojej mamy, która za nią nie przepadała - wyznała.

Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF